Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Актуально  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Липень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Міністерство юстиції України пропонує Уряду посилити фінансову мотивацію адвокатів за надання якісної безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

advokatМіністерство юстиції вносить проект нової редакції постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» на розгляд Уряду України.

Події останніх місяців в Україні стали особливим випробуванням для системи безоплатної правової допомоги. Взимку клієнтами адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, були Юрій Загоровко і Валерій Гарагуц, затримані 1 грудня 2013 року на Банковій, разом з іще трьома сотнями активістів Майдану. А вже з весни і по сьогодні адвокатам системи доводиться захищати Клінчаєва, Топаза та багатьох інших, хто сьогодні діє проти України. Адже кожен має право на захист! І система витримала цей іспит, підтвердивши свою незалежність від політичного та іншого зовнішнього впливу, однаково професійний та неупереджений підхід до кожного клієнта.

Детальніше...

На Миколаївщині обговорили стандарти якості безоплатної правової допомоги

Деталі

25 07 14 Mykolaiv14, 21 та 25 липня 2014 року у Миколаєві, а 17 липня у Вознесенську Миколаївської області відбулися кущові семінари «Стандарти якості надання вторинної безоплатної правової допомоги у кримінальному процесі» для адвокатів Волинської області.

У ході семінару учасники обговорили питання запровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених наказом Міністерства юстиції від 25.02.2014 № 386/5, який набирав чинності 1 липня 2014 року, а також моніторингу дотримання адвокатами цих стандартів.

Детальніше...

На Волині обговорено стандарти якості надання безоплатної правової допомоги

Деталі

28 07 14 Volyn25 та 28 липня 2014 року у місті Луцьк Волинської області відбулися кущові семінари «Стандарти якості надання вторинної безоплатної правової допомоги у кримінальному процесі» для адвокатів Волинської області.

У ході семінару учасники обговорили питання запровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених наказом Міністерства юстиції від 25.02.2014 № 386/5, який набирав чинності 1 липня 2014 року, а також моніторингу дотримання адвокатами цих стандартів.

Детальніше...

Другий каскадний тренінг для адвокатів Дніпропетровської області

Деталі

26-27.07.2014 Dnipropetrovsk26-27 липня 2014 року у місті Дніпропетровську відбувся дводенний каскадний тренінг на тему: «Дії захисника щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження, оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді, перегляду судових рішень» для адвокатів області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Тренінг став черговим у серії з понад 40 каскадних тренінгів, які проходять протягом червня-липня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у заході взяли 25 адвокатів з Дніпропетровської області. Навчання провели адвокати-тренери Тетяна Логойда, Віталій Коновалов, Олена Дємєнєва та Тарас Дригайло.

Детальніше...

Другий каскадний тренінг для адвокатів Івано-Франківської області

Деталі

26-27.07.2014 Ivano Frankivsk26-27 липня 2014 року у місті Івано-Франківську відбувся дводенний каскадний тренінг на тему: «Дії захисника щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження, оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді, перегляду судових рішень» для адвокатів області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Тренінг став черговим у серії з понад 40 каскадних тренінгів, які проходять протягом червня-липня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у заході взяли 22 адвокати з Івано-Франківської області. Навчання провели адвокати-тренери Ірина Вань та Людмила Желізняк.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   
   
   

Анонс подій  

Каскадні тренінги для адвокатів, які надають БВПД
червень-липень 2014
agenda Переглянути графік
AAU2
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів за стадіями кримінального провадження
Калькулятор для розрахунку розміру оплати послуг адвокатів за надання правової допомоги затриманим у кримінальному процесуальному порядку, адміністративному порядку та при залученні до окремої процесуальної дії:

до 30.11.2013 
з 01.12.2013 


Зразки актів наданих послуг:
- затримання в адміністративному порядку;
- затримання у кримінальному процесуальному порядку;
- здійснення захисту за призначенням;
- залучення до окремої процесуальної дії


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми доручень центрів з надання БВПД (з 01.08.2013)

1. для здійснення представництва інтересів особи, до якої застосовано адміністративне затримання та/або адміністративний арешт

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці 

2. для здійснення захисту за призначенням

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

3. для здійснення захисту від обвинувачення особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину та / або відносно якої застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці  

4. для проведення окремої процесуальної дії

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам
Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2012-2013 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua