site reg

   

Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Розпочато пілотний запуск курсу дистанційного навчання "Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги"

Деталі

3rdworldedtech1Сьогодні,1 вересня 2015 року, стартував пілотний запуск курсу дистанційного навчання "Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги", що має на меті впорядкувати, систематизувати та вдосконалити знання його слухачів стосовно функціонування системи безоплатної  правової допомоги в Україні.

Участь у курсі зголосилося взяти 80 осіб, серед яких директори та працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати-тренери.

Пілотний курс триватиме 4 тижні. За результатами його тестування – навчання  стане доступним для широкого кола адвокатів, які не мають ґрунтовного досвіду роботи у системі безоплатної вторинної правової допомоги, а також новопризначених працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Доступ до курсу буде можливим через спеціальний банер на сайті Координаційного центру.

Детальніше...

Інформація про осіб, затриманих у результаті подій, що відбулися біля Верховної Ради України 31 серпня 2015 року, та адвокатів, призначених для здійснення їх захисту

Деталі

radiosvobodaНа офіційному веб-сайті Головного управління Міністерства внутрішніх справ України розміщено інформацію про 18 осіб, затриманих правоохоронцями у зв´язку із подіями, що відбулися біля Верховної Ради України 31 серпня 2015 року. Координаційний центр з надання правової допомоги інформує про осіб, затриманих у результаті зазначених подій,  та адвокатів, призначених для здійснення їх захисту.

Так, за інформацією Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Києві станом на 10 годину 00 хвилин 01 вересня 2015 року до зазначеного центру надійшло 18 повідомлень про осіб, затриманих правоохоронцями у результаті подій, що відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України.

Детальніше...

Можливості безоплатних онлайн консультацій порталу "Правовий простір"

Деталі

 6db54299e5f36183fc5aa967b67a96c2 XLЄ питання?  - проконсультуйтесь у юриста! Саме так зробили майже 1200 жителів України, які звернулись у чат порталу «Правовий простір». А за останні три місяці кількість запитів у чаті стрімко збільшується.

Детальніше...

Тренінг з адміністрування пілотного курсу дистанційного навчання «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги»

Деталі

IMG 20150829 162435У суботу, 29 серпня 2015 року, в Києві за підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США пройшов тренінг з адміністрування пілотного курсу дистанційного навчання «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги».

Серед учасників тренінгу – представники Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Американської асоціації юристів "Ініціатива з верховенства права", Української фундації правової допомоги та експерти дистанційного навчання.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

comp1На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Представники відокремлених підрозділів ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» провели зустріч у столиці
  2. Анонс. Панельна дискусія «Формування мережі безоплатної правової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей»
  3. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 9
  4. У Києві завершилось засідання робочої групи з розробки курсу дистанційного навчання «Вступ до системи безоплатної правової допомоги»
  5. У столиці робоча група експертів працює над дистанційним курсом навчання «Вступ до системи безоплатної правової допомоги»
  6. Міністр юстиції Павло Петренко відвідав Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Мін'юст анонсував подання четвертої скарги до ЄСПЛ проти Росії, яка стосується порушень прав українців у Криму
  8. «Уряд допомагатиме тимчасово переміщеним особам позиватися проти Росії до ЄСПЛ», - Арсеній Яценюк
  9. Дисциплінарна палата КДКА Львівської області відмовила у слуханні свідка зі сторони скаржника на дії адвоката, та перенесла засідання
  10. Чи може адвокат допомогти засудити людину за вчинення особливо тяжких злочинів, яких вона не вчиняла?
   

Comp

   

Інформаційний дайджест

   
DNA 219x116
   
ATO
   
   
   
   

logo

   

Анонс подій  

Banner Odessa 0409 200x289
 
18 09 15 AAU
 
 
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua