Tomorrowslawyer
   

logo op ukr

   

logo

   
shesterni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У Києві пройшов практикум для адвокатів-тренерів з підготовки каскадних тренінгів у системі БПД

Деталі

19400299 1105620476205685 3552604494547622970 o24-25 червня 2017 року у Києві відбувся практикум на тему «Підготовка тренінгу з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної первинної правової допомоги» для адвокатів-тренерів мережі обміну досвідом між адвокатами та юристами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Захід організований Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії. Практикум є підготовчим етапом до проведення нових каскадних тренінгів в системі безоплатної правової допомоги в Україні, спрямованих цього разу на вдосконалення знань та навичок з кримінально-процесуальних питань працівників бюро правової допомоги.

Тож захід мав на меті розробити сценарій та програму модельного тренінгу з кримінально-процесуальних питань, з якими найчастіше звертаються громадяни до місцевих центрів, для проведення подальших каскадних тренінгів у регіонах для працівників бюро правової допомоги. До обговорення учасникам також було запропоновано проект посібника з відповідями на запитання, що стосуються прав потерпілих, свідків, надання медичної допомоги в умовах несвободи, порядку відбуття покарання та ін.

Детальніше...

Ключові результати та актуальні питання надання БПД в Україні представлено на колегії Мін’юсту

Деталі

19366508 466001847094245 3139484243225033357 nСьогодні, 22 червня, відбулася колегія Міністерства юстиції України. Її учасниками стали представники центрального апарату відомства, головних територіальних управлінь юстиції, а також підвідомчих установ та установ у сфері управління та координації міністерства. В.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк представив ключові результати та розповів про актуальні питання надання безоплатної правової допомоги в Україні. Участь у колегії взяли також представники Координаційного центру та директори регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2016 році

Деталі

zvit bpd 2016 finalПублічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2016 року.

У нашому публічному звіті дізнайтеся детально про:

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №25

Деталі

logodagestВийшов 25-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж травня-червня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №25

У №25 інформаційного дайджесту читайте:

Детальніше...

Методичні рекомендації щодо розробки місцевих програм надання БПД, - видано спеціальний посібник

Деталі

metod OMSЗавершено роботу над методичними рекомендаціями «Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування», які мають на меті надати місцевим громадам практичні інструменти для розв’язання актуальних проблем громади шляхом розроблення та реалізації цільових програм надання безоплатної правової допомоги, базуючись на вже напрацьованому в Україні досвіді. Посібник буде актуальним та корисним в роботі місцевим громадам, зокрема, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, а також – усім провайдерам безоплатної правової допомоги. Робота над створенням посібника та його видання здійснено за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародного фонду «Відродження».

Рік тому Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження» організували перше засідання робочої групи з обговорення типової програми надання безоплатної правової допомоги та методичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо організації і надання безоплатної первинної правової допомоги та співпраці з місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Про нові перспективи та подальші кроки у співпраці між Україною та Радою Європи говорили в Одесі
  2. Спільна заява Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги
  3. Відкрите звернення щодо відмови Мін’юсту від виконання домовленостей у рамках урегулювання ситуації навколо конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги
  4. Питання заборони дискримінації внутрішньо переміщених осіб обговорили у Києві вітчизняні та європейські експерти
  5. Саме діалог був і залишатиметься головним інструментом нашої роботи
  6. Відкритий лист команди системи БПД у зв’язку із продовженням спроб тиску з боку Міністерства юстиції
  7. Розпочато безстрокову акцію протесту Координаційного центру з надання правової допомоги
  8. За гідність та людські права в Україні
  9. Відкрита заява Відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги, а також спостерігачів від громадськості за конкурсним відбором на посаду Директора Координаційного центру з надання правової допомоги
  10. АПУ виступає за скасування результатів відбору директора Координаційного центру з надання правової допомоги
   
   

logodagest

   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.