shesterni

   

site reg

   

Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Мін’юст та Національна поліція об’єднали зусилля у боротьбі з порушенням прав затриманих

Деталі

 DSC1727Міністерство юстиції та Національна поліція підписали меморандум про співпрацю, який сприятиме дотриманню прав затриманих правоохоронними органами громадян та забезпеченню гарантій прав людини на захист. Про це сьогодні під час підписання документу повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Метою підписання меморандуму є консолідація зусиль Мін’юсту та Національної поліції щодо недопущення порушень прав людини на захист під час затримання, тортур, нелюдського поводження із затриманими, запобігання випадків засудження невинних людей та порушення гарантій адвокатської діяльності.

Детальніше...

Адвокати консолідують свої зусилля в боротьбі із порушеннями прав і гарантій адвокатської діяльності

Деталі

12717414 1129615073745105 5378890391213420062 n11 лютого 2016 року Асоціація правників України (АПУ) провела круглий стіл «Порушення прав і гарантій адвокатської діяльності та посягання на безпеку адвокатів як загроза правосуддю». У заході взяли участь директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько, представник Наглядової ради ГО Олександр Байдик, керівник Івано-Франківського відокремленого підрозділу ГО Людмила Желізняк керівник Тернопільского відокремленого підрозділу ГО Володимир Малишевський, а також керівник Харківського відокремленого підрозділу ГО Марина Старовойтова.

Захід проводився з метою обговорення ситуації, що склалася навколо масових випадків порушення професійних прав та гарантій адвокатської діяльності та вчинення неправомірних дій щодо адвокатів.

Детальніше...

Звинувачення Печерського суду на адресу Мін’юсту є безпідставними

Деталі

voskl znakУ зв’язку із публікацією «Мін'юст не може організувати адвокатів у справі Арбузова», яка з’явилася у виданні http://zib.com.ua 11.02.2016 о 17:47, Координаційний центр з надання правової допомоги у межах повноважень надає відповідні роз’яснення.

Детальніше...

АНОНС. До уваги ЗМІ!

Деталі

6555-tmb-120x9012 лютого 2016 року відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України та Національною поліцією України.

Детальніше...

Міністерство юстиції відкриє більше 400 бюро правової допомоги та ліквідує міські управління юстиції радянського зразка по всій Україні

Деталі

 DSC0697Мін’юст цьогоріч розширює мережу центрів правової допомоги та відкриє по всій Україні понад 400 бюро правової допомоги, які прийдуть на заміну районним та міським управлінням юстиції. Про це з-поміж іншого сьогодні йшлося під час спільної колегії Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

«Зміна як правоохоронної системи, так і системи юстиції потребує реальної підтримки всього Уряду України і всіх наших західних партнерів. Це в першу чергу зміна відношення до громадян країни, забезпечення їхньої безпеки, громадського порядку, спокою і миру в країні», - наголосив під час заходу Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Керівники в системі БПД обговорили заходи розвитку у 2016 році
  2. Провайдери правової допомоги обговорили свою подальшу співпрацю
  3. Перше засідання Наглядової Ради проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні»
  4. Особливості вирішення питань фінансової заборгованості громадян та роботи із соціально незахищеними верствами населення – досвід Нідерландів
  5. Вивчення досвіду надання безоплатної правової допомоги у Нідерландах – 3-ій день робочого візиту
  6. Українська команда системи БПД продовжує переймати досвід надання правової допомоги у Нідерландах
  7. Українська команда системи БПД вивчає досвід надання безоплатної правової допомоги у Нідерландах
  8. Права учасника АТО на отримання грошової допомоги захистив адвокат із Чернігова
  9. Адвокат з Тернопільщини довів факти фальсифікації доказів міліцією та врятував свого клієнта від тюрми
  10. Адвокат з Кривого Рогу допомогла незаконно звільненому військовослужбовцю у поновленні на роботі
   
   

Інформаційний дайджест

   
x radio
   
DNA 219x116
   
ATO
   
   
   
   

logo

   

Анонс подій  

AAU 18 03 16
 
 
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua