shesterni

   

peremishcheni

   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Жовтень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Працівники Координаційного центру взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Міжнародного Дня громадян похилого віку

Деталі

image 0 02 01 0fdf1303194aa56deb7df2fb63760bb47b6f6c0b3f8f8b3bba1cabdc030436c8 V26 вересня 2016 року начальник управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук та начальник відділу розширення доступу до правової допомоги зазначеного управління Наталія Марчук взяли участь в урочистій зустрічі з активістами ветеранського руху, організованої Радою організації ветеранів України та присвяченій 25-річчю відзначення Міжнародного Дня громадян похилого віку.

Участь у зустрічі, яка проходила у конференц-залі Верховної Ради України, приймали Народні депутати України, а також представники міністерств та відомств - зокрема Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду України, Федерації професійних спілок України, регіональних громадських організацій, що опікуються питаннями захисту прав ветеранів та осіб поважного віку.

Детальніше...

Відкрито реєстрацію на участь у міжнародній конференції «Посилення правової спроможності громад»

Деталі

LEP logoПроект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти, Міжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків. Відкрито реєстрацію на участь у конференції.

У рамках конференції розглядатиметься низка питань щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад, зокрема:

як залучити громади до процесу якісних змін?
▪ як вплинути на корупційні традиції?
▪ як вирішувати спори без суду?
▪ як посилити правові можливості вразливих верств населення?
▪ як вирішувати правові питання без юристів?

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ на посаду директора Регіонального центру та директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Деталі

240 F 68795174 I6AmJyFgZ6o2MFry6bdWBX0EDtNHe9unКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях (далі – регіональний центр) та директорів Міловського, Богодухівського та Чугуївського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно у Луганській та Харківській областях (далі – місцеві центри).

Із завданнями регіонального центру та місцевих центрів, а також із повноваженнями директорів можна ознайомитися тут.

Посади передбачають повну зайнятість.

Детальніше...

Експертний діалог щодо міжнародних практик у забезпеченні доступу до правосуддя та посилення правових можливостей відбувся у Нью-Йорку

Деталі

2 den 2Учора, 19 вересня 2016 року, в Нью-Йорку (США) директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський взяв участь в експертному діалозі щодо міжнародних практик та ініціатив країн у забезпеченні доступу до правосуддя та посилення правових можливостей.

Захід пройшов у розвиток прийому високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку на тему “Досягнення цілей сталого розвитку для збалансованого зростання: забезпечення доступу до правосуддя для всіх”, що відбувся напередодні та співорганізатори якого є Фундації відкритого суспільства (Open Society Foundations, OSF) та Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD).

Детальніше...

Рада Європи надала оцінку системі безоплатної правової допомоги в Україні: висновки та рекомендації

Деталі

15 вересня 2016 року у Києві представлено висновки та рекомендації звіту Ради Європи за результатами оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні у світлі стандартів та передового досвіду Ради Європи. Відзначено значні досягнення, яких вдалося досягти за порівняно короткий проміжок часу з моменту початку функціонування системи. Представлено рекомендації щодо подальшого удосконалення організації її роботи та взаємодії з іншими учасниками системи правосуддя.

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг на відкритті заходу зазначив: «Безоплатна правова допомога є важливим елементом чесної та ефективної системи правосуддя, що базується на захисті прав людини і верховенстві права. Це основа розширення доступу до правосуддя в межах права на справедливий суд, закріпленого у Статті 6 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. І тому дуже важливим є запровадження механізмів для підвищення якості та доступності правової допомоги, гарантованої державою».

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Міністр юстиції та директор Координаційного центру взяли участь у заході високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку
  2. Питання захисту та відновлення порушення прав учасників АТО обговорили у Конотопі
  3. Вірменським колегам розповіли про український досвід надання БПД
  4. Керівники в системі БПД обговорили поточні питання бюджетного планування
  5. Міністр юстиції Павло Петренко консультував громадян в Збаразькому бюро правової допомоги
  6. АНОНС. Прес-брифінг у рамках презентації звіту Ради Європи за результатами оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні у світлі стандартів та передового досвіду РЄ
  7. Вийшли друком методичні рекомендації «Дії захисника у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру»
  8. «Важливо бути проактивними у житті громади, знати усі проблеми міста, району і села, в якому є бюро правової допомоги», – Андрій Вишневський
  9. Доступ до правосуддя під час конфлікту – обговорення у рамках семінару в Краматорську
  10. Директор Координаційного центру з надання правової допомоги відвідав бюро правової допомоги на Одещині
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.