Tomorrowslawyer
   

logo op ukr

   

logo

   
shesterni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У Львові обговорювали шляхи ефективнішої взаємодії у процесі реєстрації громадських формувань

Деталі

seminar 2Сьогодні, 26 травня, у Львові відбувся одноденний навчальний семінар на тему «Взаємодія органів юстиції та центрів безоплатної вторинної правової допомоги при реалізації повноважень у сфері державної реєстрації громадських об'єднань». Захід організований спільно Українським незалежним центром політичних досліджень (далі – УНЦПД), Міністерством юстиції України та Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки проекту USAID «Громадяни в дії». Координаційний центр з надання правової допомоги на заході представили заступник директора Сергій Троценко та заступниця начальника Управління координації системи надання безоплатної правової допомоги Олена Ялова.

Учасниками семінару стали 42 працівники регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД) з 11 областей України, які здійснюють прийом-видачу документів для реєстрації громадських об`єднань (є фронт-офісами). У навчальному заході взяли участь керівник Програми розвитку громадянського суспільства УНЦПД Максим Лациба, експертка УНЦПД Соломія Старосольська, заступниця начальника управління державної реєстрації – начальниця відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Юлія Бабина, начальниця відділу нормативно-правового забезпечення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України Анна Соколова.

Детальніше...

У Полтаві обговорили практику складання досудової доповіді та питання наглядової пробації

Деталі

пробація це25 травня у Полтаві відбувся семінар щодо практики складання досудової доповіді, що був ініційований Міністерством юстиції України та підтриманий Міністерством міжнародних справ Канади, а також українсько-канадським проектом технічної допомоги Agriteam Canada Consulting Ltd. Систему БПД на заході представили начальниця Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Олена Сінчук та директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий.

Семінар відбувся у Полтавському міськрайонному відділі з питань пробації за участі представників Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Національної школи суддів України, Національної академії прокуратури України, начальників Управлінь з питань пробації міжрегіональних Управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Координаційного центру та Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Детальніше...

У Києві відбулася наглядова рада проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Деталі

IMG 441825 травня у столиці відбулося засідання наглядової ради українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади впродовж 2014 – 2018 років. Партнери обговорили прогрес у реалізації проекту та схвалили його робочий план до березня 2018 року.

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» має на меті покращення рівного доступу до правосуддя для населення України (особливо представників вразливих верств) шляхом підтримки впровадження системи безоплатної правової допомоги та підвищення рівня обізнаності населення щодо прав на отримання безоплатної правової допомоги. Партнером проекту в Україні є Координаційний центр з надання правової допомоги.

Детальніше...

У Полтаві відбувся семінар-тренінг з реалізації прав ВПО для керівників місцевих центрів з надання БВПД

Деталі

18718289 1472181672834263 229963995 nПро актуальні питання реалізації соціальних прав внутрішньо перемішених осіб говорили сьогодні, 25 травня 2017 року, у Полтаві. Захід такого формату проводиться на Полтавщині вже не вперше та має на меті обговорити актуальні питання захисту прав ВПО у регіоні і шляхи їх вирішення. Серед учасників регіонального семінару – представники державних органів влади, експерти громадських організацій, фахівці системи БПД Полтавщини, а також співробітники Координаційного центру з надання правової допомоги – начальниця Управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук та керівник Харківської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи Ростислав Росоловський.

Детальніше...

У Києві серед студентів-правників визначили авторів найкращих есе з тематики прав людини в Україні

Деталі

DSC 048522 травня у столиці визначили трьох переможців конкурсу студентських есе з теми «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді. Конкурс проводився впродовж 3 – 17 травня 2017 року серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів Києва. Усього учасниками конкурсу стали понад три десятка студентів, серед яких визначено авторів трьох найкращих есе.

36 студентів із 13 вищих навчальних закладів України, але не лише Києва, а й з Черкас, Миколаєва та Олександрії – виявили бажання написати есе та стати учасником конкурсу, який організував Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для участі у цьому конкурсі, нагадаємо, потрібно було заповнити онлайн-заявку та надіслати файл з текстом есе з визначеної тематики.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Адвокати-тренери та експерти розробляли навчальні матеріали для каскадних тренінгів щодо захисту прав ВПО
  2. У Києві відбувся триденний тренінг з розвитку спроможності команди Координаційного центру
  3. Про соціально-правові проблеми ВПО та шляхи їх вирішення говорили фахівці системи БПД із 4-х областей
  4. Нового керівника системи БПД оберуть за участю представників громадськості
  5. Про шляхи реформування Нацполіції за принципом відкритого діалогу з суспільством і забезпечення права на інформування громадян про їхні права говорили у Києві
  6. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №24
  7. Кадрові зміни у керівному складі Координаційного центру з надання правової допомоги
  8. У регіонах пройшли місії представників міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ
  9. Близько 65 тис. осіб отримали правову допомогу через мережу дистанційних та мобільних консультаційних пунктів БПД
  10. Шляхи кращої взаємодії у процесі реєстрації громадських формувань обговорювали у столиці
   
   

logodagest

   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   

baner pracya

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.