Tomorrowslawyer
   
shesterni
   
peremishcheni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Деякі роз’яснення щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів

Деталі

1377845034 rmeropzg nw83a1z01 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 1048 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465», яка у новій редакції викладає Порядок оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу (далі – Порядок та Методика). Координаційний центр надає кілька роз’яснень у зв’язку із цим, які необхідні для врахування в роботі працівників центрів з надання БВПД та адвокатів, які співпрацюють із центрами.

Із набранням чинності згаданої постанови оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають БВПД, на підставі відповідних доручень центрів з надання БВПД здійснюється:

 • за актами надання БВПД з відповідними розрахунками, поданими адвокатами до набрання чинності Постановою, тобто до 31 грудня
  2016 року, – здійснюється згідно з Порядком та Методикою, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465, із змінами, внесеними рішенням Уряду від 11 березня 2015 року № 110;
 • за актами надання БВПД з відповідними розрахунками, що подані адвокатами після набрання чинності Постановою, тобто, починаючи з 01 січня 2017 року, – згідно з Порядком та Методикою, затвердженими Постановою.

  Детальніше...

Представники Координаційного центру вивчали стандарти Ради Європи щодо внутрішнього переміщення

Деталі

8951Впродовж 12-13 січня 2017 року відбувся ознайомчий візит української делегації до інституцій Ради Європи стосовно стандартів Ради Європи щодо внутрішнього переміщення. Візит організовано проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”, що реалізується в межах Плану дій Ради Європи для України у 2015-2017 роках. У складі української делегації – перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок і начальник Управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук.

Дводенний візит до Страсбургу мав на меті ознайомити українських делегатів із принципами прийняття рішень щодо внутрішнього переміщення інституціями Ради Європи, безпосередній обмін досвідом між різними експертами та вивчення правозастосовної практики Європейського суду з прав людини й інших стандартів Ради Європи задля удосконалення законодавства у сфері захисту прав ВПО в Україні та покращення практики його застосування. Це також дало можливість обміну думками та досвідом між різними зацікавленими сторонами з питань поточних викликів та конкретних кроків з вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Детальніше...

Канадські парламентарі відвідали офіс безоплатної правової допомоги у Києві

Деталі

DSC 0018Сьогодні, 19 січня, у рамках робочого візиту до України члени Комітету закордонних справ та міжнародного розвитку Парламенту Канади відвідали Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де мали нагоду побачити як працює один із українських офісів безоплатної правової допомоги, і з перших уст дізнатися більше про функціонування системи БПД.

Детальніше...

За 15 місяців роботи до контакт-центру системи БПД надійшло майже 170 тис. вхідних дзвінків

Деталі

Впродовж функціонування єдиного всеукраїнського контактного центру системи безоплатної правової допомоги в Україні, починаючи із жовтня 2015 року, до нього звернулось 168 885 громадян.

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

Tomorrows lawyer 840x540 100 new2 1Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.

Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього"  команда програми оголошує імена відібраних учасників:

"Щиро вітаємо колег на борту унікальної всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів.

Висловлюємо велику подяку всім, хто проявив зацікавленість та наважився взяти участь у пілотному запуску Програми.

Наголошуємо, що експертна комісія формувала не тільки список першої сотні. Вона звертала увагу на заявки тих, хто міг би, на її думку, претендувати на місце в другій, і навіть в третій сотні. Адже ,,пілот’’ – це тільки початок. Всі новини програми, у тому числі анонсування наступного набору, такі претенденти отримають серед перших."

Детальніше...

 

Більше новин...

 1. Представники Координаційного центру ознайомлюються зі стандартами РЄ щодо внутрішнього переміщення
 2. Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
 3. Координаційний центр та ВО «УКРАЇНЦI РАЗОМ!» об’єднують зусилля задля захисту прав учасників АТО
 4. Робота центрів з надання БВПД у 2017 році: детальне планування
 5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 20
 6. Децентралізація повноважень та фінансів у системі БПД, - прийнято відповідні рішення
 7. Уряд підтримав збільшення вдвічі рівня оплати послуг адвокатів за надання БВПД починаючи із 2018 року
 8. Комітет ВРУ з питань бюджету погодив збільшення фінансування оплати послуг і відшкодування витрат адвокатів у 2016 році на 7, 1 млн. грн.
 9. Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»
 10. КМУ прийняв рішення про збільшення фінансування оплати послуг і відшкодування витрат адвокатів у 2016 році
   
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.