shesterni

   

site reg

   

Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Листопад 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

«64% від усіх виправдувальних вироків у кримінальних процесах в Україні є досягненням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», - Андрій Вишневський

Деталі

KazakhstanАндрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги, презентував досвід України у розробці та впровадженні стандартів якості надання безоплатної правової допомоги на Казахстанському форумі адвокатів, присвяченому темі «Забезпечення верховенства права. Баланс обвинувачення і захисту» «План нації – 100 кроків», що відбувся 27 листопада 2015 року в Алмати.

У роботі Форуму взяли участь представники Парламенту Республіки Казахстан, Верховного Суду, Генеральної прокуратури, Міністерства юстиції, Адміністрації Президента та Конституційної Ради, адвокатури, провідні міжнародні та національні експерти, представники державних органів, академічних кіл, громадських, міжнародних організацій та експерти з питань розвитку адвокатської діяльності з Росії, України, Білорусі, Туреччини та Литви. Захід був організований Республіканської колегією адвокатів, Офісом програм ОБСЄ в Астані та Центром дослідження правової політики за фінансової підтримки Посольства США в Казахстані.

Детальніше...

Надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО обговорили у Мін’юсті

Деталі

minystСьогодні, 27 листопада 2015 року, в приміщенні Міністерства юстиції України під головуванням заступника Міністра юстиції Гії Гецадзе пройшло засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Надання безоплатної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», участь в якому взяв в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок.

На засіданні також були присутні заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Максим Малашкін, державний уповноважений Антимонопольного комітету Агія Загребельська, голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та інші.

Детальніше...

Шанс на виправлення без ізоляції від суспільства

Деталі

Marchenko GАдвокат Григорій Марченко із Чернігівщини домігся скасування рішення суду першої інстанції, завдяки чому його клієнта звільнено від відбування покарання зі встановленням іспитового строку.

У рамках кримінального провадження № 12015270140000013 адвокату Григорію Марченку було видано доручення Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області № 219/15 від 20.02.2015 року для здійснення захисту за призначенням.

Детальніше...

Шляхи підвищення якості обслуговування клієнтів регіональних та місцевих центрів з надання БВПД обговорили у Києві

Деталі

12246969 1648399045422890 7763775106683384116 n24 листопада 2015 року в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у Києві пройшла робоча зустріч керівників відділів попередньої роботи з клієнтами («фронтлайнерів») місцевих та відділів організації надання безоплатної вторинної правової допомоги регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

«Ефективний доступ до безоплатної правової допомоги є однією з передумов для реалізації права на справедливий суд» – Крістос Джакомопулос

Деталі

Council of Europe 25.11Сьогодні, 25 листопада 2015 року, у Києві пройшла конференція з нагоди офіційного відкриття проекту «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується Радою Європи за фінансової підтримки Уряду Данії.

Метою проекту є підтримка реформи Прокуратури та розвитку системи безоплатної правової допомоги відповідно до стандартів Ради Європи і подальше просування реформи системи кримінальної юстиції в Україні. Проект є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2015 – 2017 роки.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Адвокат із Київщини у суді довела незаконність звільнення свого клієнта
  2. «Українська модель БПД є прогресивною та такою, що динамічно розвивається» – американські юристи
  3. Завтра розпочнеться інтерв’ювання претендентів на посади заступників начальників відділів організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації регіональних центрів з надання БВПД
  4. Виправдання за однією зі статей обвинувачення та мінімальне покарання за іншою – справа адвоката з Рівного
  5. Для участі у другому етапі конкурсу «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» рекомендовано 81 проект
  6. Безоплатна правова допомога на Форумі розвитку громадянського суспільства
  7. Соціальні та правові потреби внутрішньо переміщених осіб обговорили у Києві
  8. Виконання зобов’язань у рамках Меморандуму по співпрацю між НААУ та Мін’юстом у сфері надання безоплатної правової допомоги
  9. Шанс не бути засудженим довічно – справа адвоката із Києва
  10. Виправдання за однією зі статей обвинувачення та мінімальне покарання за іншою – справа адвоката з Чернігівщини
   
   

Comp

   

Інформаційний дайджест

   
DNA 219x116
   
ATO
   
   
   
   

logo

   

Анонс подій  

UBA 04.12.2015
 
 
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua