shesterni

   

peremishcheni

   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Затверджено нову редакцію положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

photo verybig 1366512З метою удосконалення завдань та функцій регіональних та місцевих центрів з надання БВПД наказом Міністра юстиції №1487/5 від 24.05.2016 «Про внесення змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги» затверджено нову редакцію положення про центри.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» прийнято рішення щодо ліквідації територіальних органів Міністерства юстиції на рівні міст і районів та підтримано пропозицію Міністерства юстиції України щодо утворення бюро правової допомоги в структурі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Понад 400 бюро правової допомоги розпочнуть свою роботу із 1 вересня 2016 року і діятимуть як структурні підрозділи місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Розпочалися оціночні сесії канадських експертів у рамках ініціативи «Адвокат майбутнього»

Деталі

main pic25 травня в рамках візиту канадських експертів до України відбулася низка перших зустрічей представників Канадського бюро міжнародної освіти та Канадської асоціації юристів з українськими адвокатами, представниками органів самоврядування та керівниками адвокатських об'єднань.

Основна мета візиту канадських експертів – проведення оціночних сесій та збір інформації з метою підготовки ініціативи «Адвокат майбутнього» (The Lawyer of Tomorrow). У межах ініціативи буде реалізована програма професійної підготовки адвокатів, яка включатиме освоєння навичок, так званих "soft skills", які стануть у нагоді у роботі кожного адвоката та підсилять рівень їх професійної підготовки в цілому.

 

Детальніше...

У Києві відбулася наглядова рада проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Деталі

IMG 20160525 14050725 травня 2016 року відбулося засідання наглядової ради українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади впродовж 2014 – 2018 років. Партнери обговорили прогрес у реалізації проекту та схвалили його робочий план до березня 2017 року.

Від імені партнера проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» в Україні – Координаційного центру з надання правової допомоги – його перший заступник Мирослав Лаврінок відзначив зусилля команди проекту у підтримці ініціатив Координаційного центру та розвитку системи безоплатної правової допомоги Україні. «Ми дуже цінуємо усі колосальні зусилля команди проекту, які допомагають розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, що сьогодні динамічно розвивається. Завдяки підтримці проекту нам вдається швидко рухатися вперед, відповідаючи на усі виклики та потреби, які сьогодні є актуальними для нас у процесі розгортання системи», - зазначив він.

Детальніше...

Робота у бюро правової допомоги – реальна можливість здобуття професійного досвіду для молодих правників

Деталі

 DSC4568Про це сьогодні, 24 травня 2016 року, йшлося на зустрічі Міністра юстиції Павла Петренка, Міністра освіти та науки Лілії Гриневич та директора українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Канадського бюро міжнародної освіти Лариси Бізо із юристами, які закінчують вищі навчальні заклади та розпочинають свою кар’єру.

За словами Павла Петренка, Міністерство юстиції завжди було одним із найбільш закритих бюрократичних міністерств. «Мін’юст повинен мати зовсім інше обличчя, і ми протягом останніх двох років послідовно рухаємося у цьому напрямі», - зазначив він. Павло Петренко нагадав, що цьогоріч у Міністерстві юстиції ліквідовано районні управління юстиції радянського зразка, та прийнято рішення про створення абсолютно нових офісів – бюро правової допомоги – де кожен зможе отримати юридичну допомогу, доступ до послуг адвоката та до електронних сервісів Мін’юсту.

Детальніше...

Отримано заявки від 3310 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги

Деталі

zayavkaЗбір заявок у рамках конкурсу з відбору начальників/заступників начальників бюро правової допомоги триває до 31 травня 2016 року. 3310 претенденти в усіх областях України виявили бажання взяти участь у ньому.

Саме стільки онлайн-заявок від претендентів на зазначені посади було отримано станом на сьогодні, 23 травня 2016 року. Найбільше заявок надійшло від претендентів у Львівській (247 заявок), Київській (243 заявки), Дніпропетровській (221 заявка), Вінницькій (210 заявок), Одеській (171 заявка), Житомирській (159 заявок), Хмельницькій (154 заявки) та Полтавській (153 заявки) областях.

 

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги
  2. У Києві обговорили попередній звіт експертів Ради Європи з оцінки системи БПД
  3. Павло Петренко запросив студентів-юристів на роботу до бюро правової допомоги
  4. Зібрано заявки від понад 3-х тисяч претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  5. Заборгованість адвокатам, які надають БПД, погашено на суму у понад 11,5 млн. грн
  6. Найбільше порушень прав затриманих осіб відбувається у столиці та Донецькій області – результати моніторингу
  7. Отримано заявки від 2793 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  8. Створено міжвідомчу робочу групу в рамках Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією та Міністерством юстиції
  9. Мін’юст запрошує юристів взяти участь у конкурсі на посади керівників бюро правової допомоги
  10. Павло Петренко у Рівному відвідав центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги
   
   

Конкурс в бюро

   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   
   
   

logo

   

Анонс подій  

AAU 01 07 16
 
 
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.