Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

site reg

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Травень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Оголошується конкурс претендентів на посади начальників відділів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

uvagaКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс на посади начальників відділів взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 5 червня 2015 р. заповнити у електронному вигляді заявку на сайті www.legalaid-jobs.in.ua  в розділі «Форма заявки».

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів буде запрошено на інтерв’ю, які розпочнуться після 12 червня 2015 р.

Детальніше...

Норвезькі експерти виявили зацікавленість у підтримці системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

Norway flag21 травня 2015 року відбулася зустріч представників Координаційного центру з делегацією норвезьких експертів, до складу якої увійшли представники Міністерства закордонних справ Норвегії, Міністерства юстиції і громадської безпеки Норвегії, судових та правоохоронних органів Норвегії.

Делегація перебуває в Україні в період з 18 по 22 травня 2015 року, основною метою візиту є прийняття рішення щодо надання українській державі підтримки в сфері правосуддя як пріоритетного напряму пакету допомоги норвезької сторони.

Детальніше...

Звільнено з посади директора Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

полтава 1Наказом директора Координаційного центру з надання правової допомоги від 20.05.2015 № 259-к Дзюбенка О. Л. звільнено з посади директора Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за систематичне невиконання ним без поважних причин посадових обов'язків.

 

Діалог щодо шляхів співпраці системи БПД та органів адвокатського самоврядування продовжили на Івано-Франківщині

Деталі

 P 20150507 15280807 травня 2015 року в приміщенні Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького відбулася 2-га частина круглого столу з обговорення питань взаємодії між системою безоплатної правової допомоги та органами адвокатського самоврядування в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, захід відбувся у рамках серії круглих столів у всіх регіонах України щодо поглиблення питань співпраці між регіональними центрами з надання БВПД та органами адвокатського самоврядування. Круглі столи організовано за ініціативи центрів та відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» у регіонах.

Детальніше...

На засіданні керівного комітету проекту Ради Європи висловлено підтримку подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги

Деталі

SCJRU logo ukrСьогодні, 19 травня 2015 року, у приміщенні готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» відбулося засідання керівного комітету проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», який впроваджується за фінансового сприяння Уряду Данії.

З вітальним словом до учасників звернулися Тетяна Термачіч, Голова Відділу сприяння впровадженню прав людини на національному рівні, Директорат з прав людини, Генеральний Директорат з прав людини та верховенства права Ради Європи, Крістіан Холм-Лундбью, Політичний радник, Департамент європейської політики добросусідства, Міністерство закордонних справ Королівства Данія, Віталій Баєв, заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги, Міністерство юстиції України, та Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Завершилась перша частина чергового тренінгу для адвокатів-тренерів
  2. Заява Координаційного центру з надання правової допомоги щодо повідомлення про оголошення підозри 144 колишнім працівникам органів Прокуратури
  3. До кінця року у шести регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проведено внутрішній аудит
  4. Регіональний центр з надання БВПД у Запорізькій області отримав керівника
  5. До уваги адвокатів! Усі бажаючі можуть отримати методичні рекомендації «Дії захисника під час кримінального провадження в суді першої інстанції»
  6. Допоможемо врятувати життя дитині!
  7. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 8
  8. Завершився конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  9. Експерти обговорили проект звіту щодо оцінки впровадження КПК України
  10. «Практичні аспекти змагального кримінального процесу. Мистецтво поводження у судовому засіданні» - семінар у Луцьку
   

Comp int

   

Інформаційний дайджест

   
DNA 219x116
   

logo

   
   
   
   

Анонс подій  

19 06 15 AAU
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua