Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

site reg

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Квітень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Слова співчуття

Команда системи безоплатної правової допомоги висловлює щирі співчуття директору Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайлу Євчуку у зв’язку із непоправною втратою - смертю матері.

Світла пам'ять!

 

Експерти обговорили проект звіту щодо оцінки впровадження КПК України

Деталі

в27 квітня 2015 року в рамках проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» у Києві відбувся круглий стіл з метою обговорення проекту звіту щодо оцінки впровадження Кримінального процесуального кодексу України.

Проект звіту підготовано міжнародними експертами Мікаелем Лінгбо (Консультант Ради Європи, юридичний експерт Данського Гельсінського Комітету з прав людини; колишній начальник поліції і прокурор Данії), Джеремі МакБрайдом (Консультант Ради Європи, баристер Палати Монктон, колишній очільник Агенції Європейського Союзу з основоположних прав) та Еріком Сванідзе (колишній заступник Міністра юстиції Грузії та колишній член Європейського комітету з питань тортур) в рамках проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії. Мета підготовки документу – вивчення питань, пов’язаних із впровадженням КПК України з моменту набрання ним чинності 20 листопада 2012 року до вересня 2014 року. Оцінка впровадження кодексу базується, передусім, на двох етапах зустрічей, проведених командою експертів в України з учасниками процесу впродовж червня та липня 2014 року. А також на основі вивчення статистичних даних, підготовлених Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ, МВС України, Генеральною прокуратурою, Державною пенітенціарною службою, а також звітах складених Координаційним центром з надання правової допомоги, Офісом Уповноваженого ВР України з прав людини, Центром політико-правових реформ.

Детальніше...

«Практичні аспекти змагального кримінального процесу. Мистецтво поводження у судовому засіданні» - семінар у Луцьку

Деталі

 

IMG 136523 – 24 квітня 2015 року у Луцьку Департаментом юстиції США, Посольством США в Україні в рамках Програми реформування кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні (OPDAT), спільно з Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права, організовано навчальний семінар для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Волинській області, а також прокурорів органів прокуратури Волинської області на тему «Практичні аспекти змагального кримінального процесу. Мистецтво поводження у судовому засіданні».

Детальніше...

Експерти обговорили актуальні питання в рамках дорожньої карти реформування прокуратури

Деталі

11174875 834207639987549 8160024627245872741 n25 та 26 квітня 2015 року  у Києві відбувся семінар «Дорожня карта реформування органів прокуратури: перехідні ініціативи та довгострокова перспектива», організований спільно  Генеральною прокуратурою України, проектом Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції України» та проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

Учасниками семінару стали заступники Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе та Віталій Касько, менеджер проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» Кетеван Цхомелідзде, головний експерт проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Лоїк Геран, співробітники та консультанти Генеральної прокуратури, представники Національної академії прокуратури України, Адміністрації президента України, народні депутати, судді та адвокати, представники громадськості та міжнародні експерти.  Участь у заході від Координаційного центру з надання правової допомоги взяли директор Андрій Вишневський та начальник відділу забезпечення якості безоплатної правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Вікторія Мітько, а також директор Регіонального центру з надання БВПД у Київській області Олександр Позняк.

Детальніше...

Використання сучасних технологій у процесі надання БПД: практика на Тернопільщині

Деталі

 

video-conferenceЗа ініціативою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області проведена нарада з працівниками Управління Державної пенітенціарної служби в Тернопільській області щодо налагодження та якісного застосування відеоконференцзв’язку з установами виконання покарань під час надання адвокатами правової допомоги особам, засудженим до покарання у вигляді позбавлення волі.

Результатом наради стало те, що наразі налагоджено такий відеозв’язок з Копичинською виправною колонією № 112 та Чортківським слідчим ізолятором Управління Державної пенітенціарної служби в Тернопільській області. Так, уже 23 квітня в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області відбулось конфіденційне спілкування в режимі відеоконференції адвоката Павла Дзюби із засудженим, який відбуває покарання у Копичинській виправній колонії № 112. Адвокат Дзюба надає безоплатну вторинну правову допомогу засудженому (здійснення захисту за призначенням)  за дорученням центру № 404 від 22 квітня 2015 року, виданому на підставі ухвали апеляційного суду Тернопільської області від 8 квітня 2015 року. Даною ухвалою засудженому відновлено строк на касаційне оскарження вироку Тернопільського міськрайонного суду від 27 листопада 2012 року та ухвали апеляційного суду Тернопільської області від 17 липня 2013 року.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. На зустрічі з Послом Канади в Україні обговорено підтримку розвитку системи безоплатної правової допомоги
  2. Важливість розвитку систем безоплатної правової допомоги визнано у заключній Декларації 13-го Конгресу ООН з попередження злочинності та кримінального правосуддя
  3. Розпочинається інтерв’ювання претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання БВПД
  4. Співпрацю між системою БПД та органами адвокатського самоврядування обговорили у рамках круглого столу в Одесі
  5. Представники Координаційного центру взяли участь у семінарі - практикумі 13-го Конгресу ООН з попередження злочинності та кримінального правосуддя
  6. 372 адвоката успішно пройшли 7-ий конкурс з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги
  7. Проблеми безгромадянства в Україні обговорили в рамках круглого столу
  8. Директор Координаційного центру виступив з презентацією на 13-му Конгресі ООН з попередження злочинності та кримінального правосуддя
  9. Про шляхи взаємодії системи БПД та органів адвокатського самоврядування говорили у Хмельницькому
  10. Полтавський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримав негативний висновок аудиторів за результатами роботи у 2013-2014 роках
   

Comp 219x82

   

Інформаційний дайджест

   
DNA 219x116
   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД

Додаток 1 Особа, до якої застосовано адміністративне затримання (АЗ)

Додаток 2 Особа, до якої застосовано адміністративний арешт (АА)

Додаток 3 Особа, затримана за підозрою у вчиненні злочину або до якої застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (ЗЗ)

Додаток 4 У разі залучення до окремої процесуальної дії (ОПД)

Додаток 5 На стадії досудового розслідування (ДР)

Додаток 6 На стадії провадження в суді першої інстанції (С1)

Додаток 7 На стадії провадження в суді апеляційної інстанції (С2)

Додаток 8 На стадії провадження в суді касаційної інстанції (С3)

Додаток 9 У кримінальному провадженні щодо продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів медичного характеру (ЗМХ)

Додаток 10 У процедурах пов'язаних з видачею особи (екстрадицією) (ЕКС)

Додаток 11 Протягом одного дня відповідно до доручення

Завантажити форми архівом

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua