site reg

   

Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Серпень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

«Уряд допомагатиме тимчасово переміщеним особам позиватися проти Росії до ЄСПЛ», - Арсеній Яценюк

Деталі

5Про це сьогодні, 31 липня 2015 року, у ході свого робочого відрядження на Харківщину повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під часвідвідин разом із Міністром юстиції Павлом Петренком Першого харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Арсеній Яценюк розповів, що Уряд розпочинає ініціативу, завдяки якій тимчасово переміщені особи, що внаслідок російської агресії позбулися домівки, роботи та майна, - можуть подати позов проти Російської Федерації до Європейського суду з прав людини або до національних судів, та вимагати відшкодування збитків.

Детальніше...

Дисциплінарна палата КДКА Львівської області відмовила у слуханні свідка зі сторони скаржника на дії адвоката, та перенесла засідання

Деталі

ваУчора, 30 липня 2015 року, о 12.00 год дисциплінарною палатою Кваліфікаційного-дисциплінарної комісії адвокатури Львівської області (далі – дисциплінарна палата КДКА) розглядалося звернення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області щодо надання правової оцінки дій адвоката Л.Козири. Адвокат Л. Козира не з’явилася на засідання. Дисциплінарна палата КДКА винесла рішення про відмову у слуханні свідка зі сторони скаржника та перенесла засідання.

Детальніше...

Слова співчуття

Маргулян-К.ГКоманда системи безоплатної правової допомоги висловлює щирі співчуття рідним та близьким Клари Григорівни Маргулян, яка пішла з життя учора на 83-ому році життя.

Клара Григорівна працювала в адвокатурі понад 60 років, тривалий час очолювала Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області, входила до складу Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України. Заслужений юрист України, Клара Григорівна удостоєна орденів ''Княгиня Ольга'' II і III ступенів, численних грамот Міністерства юстиції України та інших нагород.

Смерть Клари Григорівни – непоправна втрата для  рідних, близьких, друзів, колег, усього адвокатського співтовариства. Нехай світла пам'ять про неї назавжди залишається в серцях усіх, хто мав радість її знати.

Чи може адвокат допомогти засудити людину за вчинення особливо тяжких злочинів, яких вона не вчиняла?

Деталі

article611Відокремлений підрозділ ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» у Львівській області звертає увагу адвокатів, професійної громадськості та засобів масової інформації на резонансну справу, пов’язану з фактом усунення від кримінального провадження незалежного захисника з активною професійною позицією та нав’язування іншого адвоката підозрюваному, обвинуваченому у вчиненні особливо тяжких злочинів всупереч його волі та закону.

30 липня 2015 року о 12.00 год дисциплінарою палатою Кваліфікаційного-дисциплінарної комісії адвокатури Львівської області (м. Львів, вул. Олени Степанівни, 45, кабінет 3) розглядатиметься звернення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області щодо надання правової оцінки дій адвоката Л.Козири, яка наполягає на укладенні з нею Центром контракту на надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Звернення адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, до директора Координаційного центру з приводу оплати праці та подання звітності за надання БВПД

Деталі

 СнимокВсеукраїнська громадська організація «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу»  звернулася до директора Координаційного центру з надання правової допомоги з проханням переглянути та збільшити розмір оплати праці адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, зменшити обсяги звітності та врегулювати строки перевірки звітності, яка подається адвокатами.

Нижче приводимо повний текст звернення.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. У вересні в Одесі пройде І Південноукраїнський форум Асоціації правників України
  2. Міністерство юстиції роз’яснює застосування деяких положень законодавства в частині організації надання правової допомоги
  3. У регіонах пройшли каскадні тренінги на тему «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи».
  4. Зустріч із прикордонниками у Маріуполі щодо інформування військовослужбовців та цивільного населення про право на безоплатну правову допомогу
  5. В Україні проходить відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур
  6. Надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО: семінар на Дніпропетровщині
  7. Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян
  8. «Відкриття центрів правової допомоги – один з прикладів найбільшого успіху» - Вільям Броунфільд
  9. Вийшли друком методичні рекомендації «Ведення адвокатського досьє»
  10. Внутрішні аудити проведено у регіональних центрах з надання БВПД у Дніпропетровській та Харківській областях
   

Інформаційний дайджест

   
DNA 219x116
   

logo

   
   
   
   

Анонс подій  

18 09 15 AAU
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2015 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua