Оперативна інформація

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

site reg

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Жовтень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Безоплатна правова допомога на Луганщині: підсумки вересня

Деталі

ЛуганськУ вересні Луганський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжував забезпечувати право підозрюваних та обвинувачених на захист. В умовах проведення на території області АТО, правова допомога надавалася зусиллями 16 адвокатів центру у тих районах та населених пунктах, які контролюються Збройними силами України. На підконтрольних терористичним та іншими незаконними військовими формуваннями територіях області основоположне право людини на захист не забезпечується.

Так, протягом вересня 2014 року центр повідомляли про випадки затримання осіб у містах Кремінна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Старобільськ, а також населених пунктах Новопсковського та Білокуракинського районів області (див. карту нижче). Надходили ухвали про залучення захисника за призначенням/ для проведення окремої процесуальної дії з Рубіжанського, Лисичанського та Сєвєродонецького міських судів, Сватівського та Білокуракинського районних судів.

Детальніше...

На Закарпатті прокурори та адвокати проходять спільний тренінг

Деталі

01 10 14 Uzhhorod1 та 2 жовтня 2014 року в Ужгороді проходить регіональний тренінг «Практичні аспекти змагального кримінального процесу», організований для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та прокурорів Закарпатської області Програмою реформування системи кримінального судочинства в Україні (OPDAT) за участі Американської асоціації юристів "Ініціатива з верховенства права".

Сьогодні учасники заходу прослухають тренінг та візьмуть участь в обговоренні з таких питань:

 • допустимість доказів та загальних принципів допустимості;
 • стандарти доказування;
 • розкриття обвинувальних та виправдувальних доказів;
 • підготовка свідків;

  Детальніше...

На Волині обговорили надання безоплатної вторинної правової допомоги в області

Деталі

26 09 14 Volyn seminar

26 вересня 2014 року у прокуратурі Волинської області (м.Луцьк), відбувся навчально-методичний семінар з обговорення питань, пов’язаних з організацією нагляду у формі процесуального керівництва за додержанням законів під час проведення досудового розслідування.

Семінар був організований для прокурорів області. Участь у семінарі взяв виконуючий обов’язки директора Волинського обласного центру з надання БВПД Євгеній Блащук, який у своїй доповіді торкнувся особливостей порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному провадженні та окремих недоліків у роботі службових осіб при винесенні процесуальних документів щодо залучення захисника за призначенням. Окрім того, було поінформовано про успіхи адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Волинській області, та подальші перспективи розвитку системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Адвоката Київського міського центру з надання БВПД залучено для здійснення окремої процесуальної дії у справі з розгляду апеляційної скарги про зміну запобіжного заходу командиру роти спецпідрозділу "Беркут" Дмитра Садовника

Деталі

29 09 14 berkut26 вересня 2014 року до Київського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надійшла ухвала Апеляційного суду м. Києва від 25.09.2014 (справа 11-сс/796/1844/2014) про залучення захисника в порядку ст. 53 Кримінального процесуального кодексу України  для участі у судовому засіданні з розгляду апеляційної скарги, поданою Генеральною прокуратурою України, щодо зміни запобіжного заходу із домашнього арешту на тримання під вартою командиру роти розформованого спеціального призначення полку міліції особливого призначення «Беркут» Дмитру Садовнику. Останнього обвинувачують у виконанні наказів, що призвели до загибелі 39 активістів Майдану 20.02.2014.

Київський міський центр з надання БВПД видав доручення для проведення окремої процесуальної дії № 026-0008494 від 26.09.2014 р. адвокату Ігорю Свєтлічному, що здійснює адвокатську діяльність на підставі свідоцтва від 13.12.2007 № 3161.

Детальніше...

Триває другий день тренінгу для адвокатів-тренерів /модераторів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

28 09 14 treiningУ Конгрес Готелі "Пуща" проходить тренінг для адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод, із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги».

Другий день програми дводенного тренінгу включає представлення індивідуальних презентацій, підготовку та представлення модельної презентації «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод», яка демонструватиметься на каскадних тренінгах, підготовку практичних завдань та розгляд практичних вправ на відповідну тему, тренінг з розвитку тренерських навичок.

Детальніше...

 

Більше новин...

 1. Розпочалася друга частина тренінгу для адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають БВПД
 2. Організацію процесу моніторингу якості надання безоплатної правової допомоги обговорено в експертному колі
 3. Здобутки та перспективи системи безоплатної правової допомоги – виступ Андрія Вишневського на форумі «Адвокатура України. Київські дзвони»
 4. Повідомлення про перевірку
 5. Стан надання безоплатної правової допомоги на Донеччині у серпні
 6. На робочій зустрічі обговорено забезпечення права біженців на безоплатну правову допомогу
 7. Міжнародна конференція «Ефективне розслідування через співпрацю»
 8. Збільшиться оплата послуг адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу
 9. Адвокатам БВПД на Луганщині протягом двох тижнів вересня видано 51 доручення для здійснення правового захисту особам, які його потребують
 10. Приміщення Херсонського центру БВПД передано йому в безоплатне користування строком на 49 років
   

Безоплатна правова допомога

   

comp1

   

Інформаційний дайджест

   
   
   

Анонс подій  

Каскадні тренінги для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

date Графік тренінгів  

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів за стадіями кримінального провадження
Калькулятор для розрахунку розміру оплати послуг адвокатів за надання правової допомоги затриманим у кримінальному процесуальному порядку, адміністративному порядку та при залученні до окремої процесуальної дії:

до 30.11.2013 
з 01.12.2013 


Зразки актів наданих послуг:
- затримання в адміністративному порядку;
- затримання у кримінальному процесуальному порядку;
- здійснення захисту за призначенням;
- залучення до окремої процесуальної дії


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми доручень центрів з надання БВПД (з 01.08.2013)

1. для здійснення представництва інтересів особи, до якої застосовано адміністративне затримання та/або адміністративний арешт

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці 

2. для здійснення захисту за призначенням

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

3. для здійснення захисту від обвинувачення особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину та / або відносно якої застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці  

4. для проведення окремої процесуальної дії

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам
Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2012-2013 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua