Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Актуально  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Серпень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У рамках вивчення досвіду США у сфері правової допомоги українські експерти вирушають до Чикаго

Деталі

Chicago1Завершується робоча поїздка представників Координаційного центру та адвокатів-тренерів системи безоплатної правової допомоги у США з метою вивчення досвіду надання правової допомоги. Останнім пунктом програми поїздки є місто Чикаго.

Нагадаємо, що відрядження українських експертів до США у рамках Програми професійного обміну на тему «Роль безоплатної правової допомоги в системі змагального кримінального судочинства»1 розпочалося 2 серпня 2014 року. Участь у програмі беруть директор Координаційного центру Андрій Вишневський, заступник директора Віталій Баєв та начальник управління стратегічного аналізу і планування Сергій Троценко, а також адвокати-тренери/ модератори обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу Анастасія Сербіна та Марина Старовойтова.

Детальніше...

Ситуація із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській області

Деталі

LuganskСитуація на території Луганської області у зв’язку з проведення АТО залишається складною. Все ж, Луганський обласний центр з надання БВПД продовжує свою роботу за межами обласного центру. Адвокати центру надають правову допомогу у Троїцькому, Сватівському, Білокуракинському, Старобільському, Антрацитівському, Марківському, Новоайдарському районах, Лисичанську та Сєвєродонецьку.

За повідомленнями українських ЗМІ з посиланням на інформаційно-аналітичний центр РНБО – Луганськ перебуває у стані вуличних боїв, в районах області продовжують тривати збройні протистояння із терористами. Такі складні обставини унеможливили роботу Луганського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у самому місті, тому функціонування Центру продовжується за його межами. В особі в.о. директора Центру Ольги Родіонової центр працює в Міловському районі Луганської області.

Детальніше...

Адвокати системи БПД та співробітники обласних центрів за надання безоплатної вторинної правової допомоги захищають Вітчизну на сході України

Деталі

 

Ukraine flag

Для участі у проведенні антитерористичної операції мобілізовано 10 адвокатів та працівників обласних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які призвані під час першої, другої та третьої черг часткової мобілізації.

8 адвокатів, що надають безоплатну вторинну допомогу та 2 співробітники обласних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги із Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Львівської, Миколаївської та Київської областей призвані на службу до Збройних сил України у ході трьох черг часткової мобілізації, що пройшли із березня 2014 року. Покликані виконувати свої обов’язки із захисту України, п’ятеро із них наразі перебувають безпосередньо у зоні АТО на Донеччині та Луганщині. Ще п’ятеро – проходять підготовку на тренувальних базах у різних регіонах. Колеги мобілізованих із обласних центрів з надання БВПД характеризують призваних на службу як фахових, відповідальних та порядних колег, що добросовісно виконують свою роботу.

Детальніше...

У рамках вивчення досвіду США у сфері правової допомоги українські експерти системи БПД вирушили до штату Орегон

Деталі

USA VisitТриває робоча поїздка представників Координаційного центру та адвокатів-тренерів системи безоплатної правової допомоги у США з метою вивчення досвіду надання правової допомоги.

Програма професійного обміну на тему «Роль безоплатної правової допомоги в системі змагального кримінального судочинства»1 розпочалася 2 серпня 2014 року. Вона проходить у Сполучених Штатах Америки в рамках Програми міжнародних відвідувачів та триватиме до 22 серпня 2014 року. Участь у програмі беруть директор Координаційного центру Андрій Вишневський, заступник директора Віталій Баєв та начальник управління стратегічного аналізу і планування Сергій Троценко, а також адвокати-тренери/ модератори обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу Анастасія Сербіна та Марина Старовойтова.

Детальніше...

Держава практично повністю розрахувалася з адвокатами за надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

oplataНезважаючи на вкрай складну фінансово-економічну ситуацію, держава намагається виконувати взяті на себе зобов’язання перед адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Станом на 14.08.2014 держава розрахувалася із адвокатами системи на 96%.

Станом на 14 серпня 2014 року органами Державної казначейської служби адвокатам було виплачено 30 548 300 грн. – 96,5% від зареєстрованих фінансових зобов’язань (31 650 800 грн.).

Із 42 127 500 грн., передбачених за кошторисом на січень-серпень 2014 року, станом на 14 серпня 2014 року було фактично профінансовано 37 692 600 грн. (89,5%).

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Розвиток системи безоплатної правової допомоги як пріоритет урядової політики
  2. В екстремально складних умовах бойових дій Луганський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги продовжує свою роботу
  3. У рамках вивчення досвіду США у сфері правової допомоги українські експерти системи БПД вирушили до Канзас-Сіті
  4. Каскадний тренінг для адвокатів Полтавської області
  5. Апеляційний суд Запорізької області залишив без змін запобіжний захід 32-м бійцям 51-ої механізованої бригади
  6. Адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу відстоюють довіру до системи БПД
  7. Представники Координаційного центру та адвокати-тренери продовжують вивчати досвід США у сфері правової допомоги
  8. У Чернігові обговорено стандарти якості надання безоплатної правової допомоги
  9. Адвокат-тренер системи безоплатної правової допомоги з Полтавської області виступила на семінарі для правоохоронців
  10. Представник Сумського обласного центру з надання БВПД взяв участь у круглому столі з протидії корупції
   

Безоплатна правова допомога

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів за стадіями кримінального провадження
Калькулятор для розрахунку розміру оплати послуг адвокатів за надання правової допомоги затриманим у кримінальному процесуальному порядку, адміністративному порядку та при залученні до окремої процесуальної дії:

до 30.11.2013 
з 01.12.2013 


Зразки актів наданих послуг:
- затримання в адміністративному порядку;
- затримання у кримінальному процесуальному порядку;
- здійснення захисту за призначенням;
- залучення до окремої процесуальної дії


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Форми доручень центрів з надання БВПД (з 01.08.2013)

1. для здійснення представництва інтересів особи, до якої застосовано адміністративне затримання та/або адміністративний арешт

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці 

2. для здійснення захисту за призначенням

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

3. для здійснення захисту від обвинувачення особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину та / або відносно якої застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 

відривні корінці  

4. для проведення окремої процесуальної дії

для АРК та обласних центрів 

для міських центрів 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам
Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2012-2013 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua