Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 154 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Оператори контакт-центру в Сумах вчилися працювати у системі «WikiLegalAid»

Деталі

SuR 2017 04 20 navchannya 3Ще один контакт-центр системи безоплатної правової допомоги розпочне свою роботу вже в травні. 7 операторів надаватимуть додзвонювачам правові консультації з різних правових питань. Для цього їм стане у нагоді довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid». Як правильно користуватись цією єдиною on-line «базою знань» системи БПД? – працівникам новоствореного контакт-центру розповіли сьогодні, 20 квітня, фахівчині Координаційного центру Олена Сінчук та Наталія Зайцева.

Саме з цією метою начальниця управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук та начальниця відділу експертно-аналітичного забезпечення надання правової допомоги Наталія Зайцева перебувають у Сумах у робочому відрядженні.

SuR 2017 04 20 navchannya 1

Олена Сінчук та Наталія Зайцева розповіли співробітникам Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області, відділом якого є згаданий контакт-центр, про довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», куди фахівці системи безоплатної правової допомоги вносять інформації правового характеру з різних тем. Це спільна робота фахівців-юристів усієї системи, яка основана на реальній практиці надання БПД в Україні. Так, інформаційна база, яка функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з найактуальніших питань, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до офісів правової допомоги у всіх регіонах країни.

SuR 2017 04 20 navchannya 5

«Функціонування та розвиток «WikiLegalAid» є одним із важливих напрямків діяльності системи безоплатної правової допомоги в Україні з точки зору якнайефективнішого управління знаннями та забезпечення якнайкращого сервісу для наших клієнтів. Ми постійно підтримуємо «WikiLegalAid» в актуальному  стані відповідно до чинного законодавства. По суті – це готові правові консультації, відкривши які кожен фахівець в системі, який працює з клієнтом (у тому числі працівник контакт-центру), може швидко надати необхідну консультацію», – розповіла Олена Сінчук. За її словами, розуміння того, як працювати із зазначеною системою є обов’язковим для працівників БВПД, які займаються правовою діяльністю.

Наталія Зайцева провела сумським колегам тренінг щодо того, як саме користуватися «WikiLegalAid», акцентувавши увагу на вимогах до складання й розміщення правових консультацій та роз’яснивши, хто може виступати консультантом. Як зазначила вона, завдяки внесеним до платформи правовим матеріалам, консультанти системи можуть значно зекономити час у пошуку запитаної клієнтом інформації. Вона зазначила, що цілями платформи є покращення якості та повноти надання правових послуг, а також обмін досвідом між фахівцями у системі: «Наша мета – навчити працювати на платформі. Маю надію, що одними із основних консультантів, які будуть складати, редагувати та підтримувати в актуальному стані довідково-інформаційну платформу стане контактний центр у Сумах».

SuR 2017 04 20 navchannya 4

Переглянути презентацію Наталії Зайцевої

«WikiLegalAid» із системою статей на правову тематику дає можливість виробити чітку схему плану дій працівників контактного центру»,- поділився міркуваннями про тренінг начальник контактного центру у Сумах Олексій Рибалка.

Нагадаємо, що учора розпочав свою роботу в тестовому режимі ще один контакт-центр, який є відділом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області. Метою утворення контактного центру є надання правової інформації, правових консультацій та роз’яснень будь-якій людині, яка звернеться по допомогу на «гарячу» телефонну лінію системи безоплатної правової допомоги в Україні 0-800-213-103. Наразі у тестовому режимі роботу контакт-центру забезпечують 7 працівників, які мають юридичну освіту.

Довідково: перший єдиний контактний центр системи БПД працює у Чернівцях із жовтня 2015 року. Його цілодобову роботу забезпечують 14 операторів. За півтора року роботи цього центру його оператори прийняли дзвінки від 178 516 додзвонювачів.

SuR 2017 04 20 navchannya 2


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook           YouTube YouTube            Google Google+       тTwitter

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.