Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

В.о. директора Координаційного центру ознайомився із станом надання безоплатної правової допомоги у Херсонській області

Деталі

Сьогодні, 27 липня, відбувся одноденний візит на Херсонщину в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка та начальниці Управління забезпечення доступу до правової допомоги Олени Сінчук. Робочий візит розпочався з ознайомлення з роботою Голопристанського місцевого центру з надання БВПД та Олешківського бюро правової допомоги.

Під час зустрічі з колективом Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Бонюк поцікавився роботою центру, ключовими правовими питаннями, які турбують мешканців, налагодженням взаємодії з місцевою владою та територіальною громадою.

GP 2

За інформацією місцевого центру, з понад 1200 клієнтів, які звернулися у Голопристанському регіоні за поточний рік, понад тисячу потребували та отримали роз’яснення і консультації з правових питань. Лише трохи більше сотні осіб подали письмове звернення щодо необхідності отримання вторинної правової допомоги, з яких 91 особі був призначений адвокат для здійснення представництва інтересів у судах та інтереси ще 15 осіб представляли працівники місцевого центру та бюро правової допомоги. Також працівники поінформували про гарну співпрацю з партнерськими організаціями, до яких направлено за правовою допомогою четверо клієнтів місцевого центру, про взаємодію з сільськими радами та укладені з ними меморандуми про співпрацю, а також поділилися успіхами в інформуванні мешканців регіону про можливості отримання безоплатної правової допомоги.

Учасники візиту поспілкувалися з відвідувачами центру, з’ясувавши задоволеність організацією прийому та наданою правовою допомогою. У зустрічах також взяла участь директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Марина Єлисєєва.

GP 3

Після вирішення робочих питань відбулася нарада з колективом, під час якої було оголошено про тимчасове покладання виконання обов’язків директора Голопристанського місцевого центру на начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ірину Кебу.

Наступним пунктом робочого візиту Олексія Бонюка, Олени Сінчук та Марини Єлисєєвої стало Олешківське бюро правової допомоги, під час якого жителі громади, які у цей час звернулися до бюро, отримали правові консультації та роз’яснення чинного законодавства для вирішення своїх проблем.

OB

Працівники бюро поінформували колег про проведені та заплановані правопросвітницькі заходи, організацію роботи мобільного консультативного пункту та виїзні прийоми громадян, успішні практики та проблеми у роботі. Було зазначено, що кількість звернень за отриманням правової допомоги до Олешківського бюро правової допомоги збільшується, що свідчить про результативність проведених заходів.

Своєю чергою, в.о. директора Координаційного центру розповів про плани розвитку системи безоплатної правової допомоги, надав методичну підтримку щодо удосконалення роботи.

GP 1


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook         YouTube YouTube         Google Google+    тTwitter

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.