Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Moot court – навчання через моделювання судових процесів

Деталі

zastavkaПісля успішних тренінгів у форматі Moot court, які вже практикуються у системі БПД, представники мережі правових клубів «PRAVOKATOR» мають намір активно використовувати цю методику для навчання. Такий формат стане регулярним для всіх правових клубів, які відкриватимуться в Україні.

У рамках презентації першого в Україні клубу «PRAVOKATOR» був проведений Moot court, під час якого міста Дніпро та Львів з'єдналися за допомогою відеозв'язку та змоделювали судовий розгляд вигаданої справи. Начальник Управління «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Барбара Калюжна розповіла про деталі такого формату. Так, у змодельованому засіданні взяли участь кілька суддів, адвокатів, вільних слухачів. Головна ж його особливість полягала у тому, що учасники знаходились у різних містах та спілкувались за допомогою відео зв’язку. На думку учасників тренінгів, такі судові засідання дають змогу моделювати різні ситуації та відпрацьовувати проблемні моменти, не ризикуючи потрапити в складне становище з реальним клієнтом.

lviv 4

lviv 2

Moot court у Львові 

Дводенні тренінги у правових клубах планується проводити 1-2 рази на місяць. Як правило, перший день буде присвячено змісту доповіді - судовим дебатам, другий - розгляду справи по суті.

Аналогічні інноваційні формати тренувань вже проводяться й в інших регіонах. Так, Харківська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа на початку квітня провела Moot court, де на практиці вчились застосовувати норми чинного Цивільного процесуального кодексу України, поглиблювали знання з підготовки і складання процесуальних документів, розвивали ораторські здібності, вчились аргументували власну позицію перед судом. Вкрай важливим чинником є те, що серед учасників Moot court - практикуючи судді та адвокати, які не в теорії, а на практиці знають всі тонкощі судових процесів. Саме вони надають коментарі та поради щодо якості складених процесуальних документів, правильного обрання стратегії представництва та виступу у судових засіданнях.

harkiv

Moot court у Харкові

Нагадаємо, 30 березня 2018 р. у м. Дніпро відкрився перший в Україні правовий клуб «PRAVOKATOR», головна мета якого - вивчення та поширення кращих практик у сфері права і правосуддя, впровадження їх у життя на рівні територіальних громад. У рамках роботи клубу планується: проводити безоплатне навчання та підвищення професійного рівня правників, представників місцевих громад та громадянського суспільства; поширювати кращі практики у сфері права; підтримувати територіальні громади у розвитку їхньої правоспроможності.

Довідково
Moot court або судові дебати – це симулятор судового засідання. Кожен учасник отримує свою роль (адвокати, судді) та свої фабули (легенди).


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.