Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

На Львівщині правоохоронців та правників навчатимуть оперативно реагувати на насильство в сім’ї

Деталі

IMG 0471Провести відповідні навчання та виробити чіткий механізм ефективного, а головне оперативного реагування на випадки домашнього насильства над дітьми та жінками – ці та інші рішення були ухвалені під час панельної дискусії “Ефективна взаємодія державних інституцій та громадськості Львівщини з метою оперативного відновлення порушених прав та захисту законних інтересів дітей та осіб, які постраждали від домашнього чи гендерного насильства».

Учасники заходу своєю ухвалою затвердили перелік завдань, спрямований на запобігання насильства в сім’ї. Зокрема, планується розробити документ, який регулюватиме порядок вилучення дітей та ізоляції їх у разі серйозного конфлікту під час фіксації факту насильства в сім’ї працівниками патрульної поліції. Крім іншого, правоохоронцям роз’яснюватимуть обов’язковість складання адміністративного протоколу відносно кривдника за відповідною кваліфікацією із зазначенням дітей-свідків, як постраждалих.

IMG 0544 1

Спеціально уповноваженим органам, які опікуються питаннями запобігання та протидії домашньому насильству, львівські фахівці роз’яснюватимуть порядок звернення до суду із заявою про видачу обмежувального припису стосовно кривдника. Так, в заяві повинно бути повно та всебічно описано в чому саме полягало насильство та ризики його повторного скоєння. Наприклад, ризики збільшуються, якщо кривдник раніше вже притягався до відповідальності за вчинення насильства, якщо він є наркозалежним або алкоголіком, має психічні розлади тощо. Загалом же, на думку, учасників заходу, ініціативи різних громадських та державних інституцій матимуть хороший результат в практичному застосуванні.

IMG 0527

Нагадаємо, захід було організовано Львівською міжрегіональною ресурсно-комунікаційною платформою спільно з керівниками Регіонального та місцевих центрів БВПД Львівщини, ГО «Центр «Жіночі перспективи», представниками управління патрульної поліції, управління захисту прав людини ГУ НП , Ювенальної превенції управління патрульної поліції ГУ НП у Львівській обл., Головного теруправління юстиції у Львівській обл.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» домашнє насильство включає діяння (дії або бездіяльність) сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

 

 

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.