Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Фахівців БПД Дніпропетровщини вчили роз’яснювати «пенсійні питання»

Деталі

IMG 0787У Дніпрі у правовому клубі «PRAVOKATOR» відбувся унікальний просвітницький захід «Гідна пенсія — соціальний стандарт». Він орієнтований на працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дніпропетровщини, які допомагають вирішувати питання розрахунку та визначення пенсій.

 Як зазначили правники, після ухвалення пенсійної реформи все більше громадян звертаються за правовою допомогою саме з цією проблемою. Тож, детальне вивчення усіх правових аспектів «пенсійних питань» допоможе оперативно реагувати на звернення громадян.

На заході були розглянуті такі кейси, як «Пенсія за віком», «Пенсія по інвалідності», «Пенсія у зв’язку із втратою годувальника». Також опрацьована карта руху «Робота з клієнтом від А до Я» для практичного використання співробітниками системи БПД під час консультування з питань пенсійного законодавства.

IMG 0874

Важливою стала участь у заході працівників Управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській області. Вони розповіли про порядок обчислення та нарахування пенсій, а також відповіли на питання, що найчастіше ставлять працівникам місцевих центрів БПД громадяни.

Зокрема, правники розглянули види пенсійних виплат у солідарній системі, строки призначення/перерахунку пенсії, питання пенсії за віком на пільгових умовах, дострокові пенсії, пенсія у зв’язку із втратою годувальника в солідарній системі та багато ін.

Підсумовуючи, представники місцевих центрів БПД зазначили, що інформація, яку здобули в клубі «PRAVOKATOR», була зрозуміла, актуальна і в подальшому буде корисна для застосування її на практиці.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

   
adv baner
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.