Tomorrowslawyer
   

YMP fullsize distr

   
   

logo op ukr

   

logo

   
shesterni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Студенти Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого зможуть долучатися до роботи в системі БПД

Деталі

2 kharkivЦе стане можливим у рамках підписаного, учора, 3 жовтня, у Харкові Меморандуму про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Нині в Харкові проходить І Харківський міжнародний юридичний форум «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі». Захід відбувається у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого і триватиме до 6 жовтня. Учора форум відкрили ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій та Міністр юстиції України Павло Петренко. Відвідали форум та взяли участь у його відкритті й в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк та директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка.

Під час цього заходу студенти мали змогу поспілкуватися із Міністром юстиції, отримати відповіді на свої питання «із перших уст».

1 kharkiv

8 kharkiv

Також на заході ректор Василь Тацій та Олексій Бонюк підписали Меморандум про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Координаційним центром з надання правової допомоги. Документ має на меті організацію співпраці, спрямованої на формування спільноти кваліфікованих правників та їх залучення до роботи в системі безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема, й можливості проходження стажування у центрах з надання БВПД.

4 kharkiv

«Документ, який ми зараз підписуємо, стосується в першу чергу студентів-випускників. Це співпраця в залученні студентів старших курсів вашого вишу в роботі центрів з надання безоплатної правової допомоги», - наголосив Павло Петренко. За його словами, це практична складова досвіду, який можуть отримати студенти-випускники навчального закладу, розпочинаючи свій професійних шлях як фахових юристів. Він зазначив, що радий відвідати один із кращих університетів країни, який став першим з юридичних вузів, що тісно співпрацює з Міністерством юстиції, додавши: «Зустрічі з молоддю завжди надихають».

7 kharkiv

Спілкуючись із студентською молоддю під час круглого столу, Павло Петренко розповів про реформу юридичної освіти, відповів на запитання студентів щодо змін і перспектив розвитку законодавства, судової системи, монополії адвокатури. Міністр торкнувся запровадження в Україні повноцінної системи пробації, зосередився на системі безоплатної правової допомоги, зазначивши, що безоплатна правова допомога – це надважливий проект для всієї країни. «Закон – один для всіх, і українці мають право на захист», – наголосив він.

Переглянути Меморандум про співпрацю мiж
Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Координаційним центром з надання правової допомоги

6 kharkiv


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook        YouTube YouTube        Google Google+    тTwitter

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.