Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 174 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Клієнти системи БПД Харківщини розповіли про якісь отриманої правової допомоги

Деталі

3 1 kharkiv 4Учора, 3 жовтня, у Харкові відбулася прес-конференція в.о. директора Координаційного центру Олексія Бонюка та заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова за участі громадян, що отримали послуги у місцевих центрах та бюро правової допомоги в області.

Так, наприклад, своєю історією поділилася Ніна Василівна малозабезпечена особа, яка звернулася до Першого харківського місцевого центру з надання БВПД у січні 2017 року. Вона потребувала представництва інтересів у Ленінському районному суді міста Харкова за позовом про стягнення матеріальної шкоди, спричиненої залиттям квартири. Клієнтка самостійно складала позов, а коли зрозуміла, що потребує кваліфікованої правової допомоги, звернулась за допомогою до центру. Їй допомогла призначена центром адвокатка Ольга Літвінова. Уже за результатами перших судових засідань та спілкування адвокатки з відповідачами спір було вирішено у добровільному порядку – відповідачі сплатили на користь Ніни Василівни збитки, заподіяні залиттям житла.

Також, свою історію розповіла переселенка Вікторія Омеляненко, яка у березні 2017 року звернулася до Богодухівського місцевого центру з надання БВПД за допомогою у стягненні аліментів на утримання малолітньої дитини. Працівники центру допомогли їй скласти позовну заяву та стягнути аліменти на утримання дитини до досягнення нею повноліття. Пані Вікторія розповіла, що після цього вже неодноразово зверталася до центру, а його працівники кожного разу надають їй необхідні правові консультації та, за необхідності, здійснюють представництво її інтересів. Вона задоволена якістю наданих послуг, та вдячна фахівцям центру за допомогу і піклування.

Також учора Олексій Бонюк взяв участь у засіданні Керівної ради Регіонального центру з надання з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, на якому були розглянуті ключові питання поточної діяльності місцевих центрів та бюро правової допомоги у відповідних регіонах. 

3 1 kharkiv 3

А під час інтерв’ю незалежній інформаційній агенції «Інформ Бюро» в.о. розповів про роботу системи безоплатної правової допомоги в Україні, особливу увагу приділивши запровадженим у системі стандартам якості стандарти надання безоплатної правової допомоги та їх моніторингу.

3 1 kharkiv 1

Нагадаємо, що вчора у Харкові підписано Меморандум про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Координаційним центром з надання правової допомоги. Це дасть можливість студентам цього учбового закладу зможуть долучатися до роботи в системі БПД.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook         YouTube YouTube         Google Google+    тTwitter

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.