Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Система безоплатної правової допомоги та Юридична сотня об’єднують зусилля

Деталі

12.10.2017 memo 1Координаційний центр з надання правової допомоги та ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична сотня» об’єднали зусилля у напрямі забезпечення прав та соціальних гарантій учасників АТО, їх родин, а також людей, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». З цією метою сьогодні, 12 жовтня, вони підписали меморандум про співпрацю.

Документ підписали Голова правління Юридичної сотні Леся Василенко та в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк.

Вони наголосили на важливості такої ініціативи та висловили запевнення у продуктивній співпраці.

У рамках меморандуму сторони домовилися про спільний аналіз та моніторинг соціальної та правової захищеності учасників АТО, аби удосконалювати чинні та розробляти пропозиції щодо нових механізмів забезпечення захисту їх прав.

12.10.2017 memo 2

Підписанти також домовилися про спільне планування та організацію заходів, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності учасників АТО, членів їх сімей та інших осіб, на яких поширюється дія ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Це передбачатиме також й спільну роботу в розробці та поширенні відповідних інформаційних матеріалів через територіальні осередки Юридичної сотні та мережу центрів та бюро системи безоплатної правової допомоги.

Переглянути Меморандум про співпрацю мiж
Громадською організацією «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» та Координаційним центром з надання правової допомоги


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook         YouTube YouTube         Google Google+  тTwitter

   

adv baner2

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.