Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті 196 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У регіонах представляють методичні рекомендації з розробки та виконання програм надання безоплатної правової допомоги

Деталі

dnipro 4Впродовж жовтня та листопада 2017 року фахівці системи БПД проводять в регіонах презентації методичних рекомендацій «Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування» - для місцевих громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях та надавачів послуг безоплатної правової допомоги поза системою БПД. Ці регіональні комунікативні заходи здійснюються за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування» – це спеціальний посібник, який має на меті надати місцевим громадам практичні інструменти для розв’язання актуальних проблем громади через розроблення та реалізацію цільових програм надання безоплатної правової допомоги, базуючись на вже напрацьованому в Україні досвіді.

Переглянути та завантажити посібник  

КОЛИ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ?

Комунікативні заходи з презентації посібника розпочалися 11 жовтня та вже відбулися в Одеській, Дніпропетровській, Черкаській та Закарпатській областях. Презентації триватимуть до 13 листопада включно та охоплять ще 17 регіонів України (Волинську, Миколаївську, Кіровоградську, Сумську, Чернівецьку, Київську, Чернігівську, Вінницьку, Житомирську, Львівську, Тернопільську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Луганську, Харківську та Полтавську області) та м. Київ.

Переглянути графік проведення заходів по регіонам

ПРЕЗЕНТАТОРИ

Представляють методичні рекомендації фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, експерти Міжнародного фонду «Відродження» та Української фундації правової допомоги, представники громадських організацій. Усі вони впродовж 2016-2017 рокiв були учасниками робочої групи пiлотування модельних програм надання безоплатної правової допомоги, працювали над розробкою таких програм, а також є авторами згаданих методичних рекомендацiй.

cherkasy

cherkasy 1

Презентація методичних рекомендацій у м. Черкаси, 12 жовтня 

ЩО ТАКЕ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ?

У методичних рекомендаціях визначені ключові точки в процесі розроблення та виконання програм надання безоплатної правової допомоги. Розглянуті види цільових програм та їхня типова структура, проведено огляд нормативно-правової бази, наведені рекомендації щодо часу планування програми, проведений аналіз поширених помилок під час їх підготовки, а також запропоновано конструктор для підготовки цільових програм за різними темами.

dnipro 5

dnipro 7

Презентація методичних рекомендацій у м. Дніпро, 12 жовтня

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ ПОСІБНИК?

Посібник актуальний та корисний у роботі для всіх, хто є або хоче бути залученим до планування, підготовки та реалізації цільових програм надання безоплатної правової допомоги, у тому числі для представників органів місцевого самоврядування, державних та неурядових провайдерів правової допомоги.

slaid 2

slaid 4

Бажаємо учасникам заходів плідної роботи!

Нагадаємо, що робота над створенням посібника методичних рекомендацій «Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування» системно проводилась Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження» з липня 2016 року. Проект посібника було вперше представлено у Хмельницькому та остаточно завершено у червні цього року. Друкований тираж видання у кількості 6000 примірників уже використовують центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, поширюючи його серед партнерів на місцевому рівні, у тому числі – й під час цих презентацій.

odesa 2

odesa

Презентація методичних рекомендацій у м. Одеса, 11 жовтня 


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook               YouTube YouTube               Google Google+  тTwitter

 

 

 

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.