назад
Адковат ГУДІМА Микола Васильович

ГУДІМА Микола Васильович

Директор

49401 mykola.gudima@legalaid.sm.ua

Графік особистого прийому громадян:

Щопонеділка з 9.00 до 16.00

Народився 22 січня 1957 року у селі Дробишево, Новгород-Сіверського району, Чернігівської області.

У 1984 році закінчив Донецьку середню школу міліції за спеціальністю «Правознавство», за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Юрист».

У 1990 році закінчив Київську вищу школу міліції за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Юрист».

З 1980 року по 2000 рік працював в органах внутрішніх справ м. Шостки Сумської області на посадах: начальника загону спеціальної комендатури, оперуповноваженим, старшим оперуповноваженим карного розшуку, слідчим, начальником відділу по боротьбі з економічними злочинами, заступником начальника міськвідділу по роботі з особовим складом, начальником районного відділу міліції.

З 2002 року по 2015 року очолював Шосткинське міськрайонне управління юстиції.

З 2002 року – заступник голови міжвідомчої координаційної ради з питань правової освіти населення Шосткинського району. Член комісії по боротьбі з корупцією при Шосткинській райдержадміністрації.

Нагороджений грамотами міського голови, облдержадміністрації та Головного управління юстиції в Сумській області.

У 2017 році отримав Подяку директора Координаційного центру з надання правової допомоги «За активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги, сумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, проявлену ініціативність в роботі».

У системі безоплатної правової допомоги з червня 2015 року.