назад
Адковат МІРОШНИЧЕНКО Катерина Миколаївна

МІРОШНИЧЕНКО Катерина Миколаївна

Заступник директора

49405 kateryna.miroshnychenko@legalaid.sm.ua

Графік особистого прийому громадян:

Щочетверга з 9.00 до 16.00

Народилася 28 листопада 1970 року в селі Чапліївка Шосткинського району Сумської області.

У 1995 році закінчила Чернігівський юридичний коледж, отримавши кваліфікацію молодшого спеціаліста – юриста.

У 2012 році закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Право» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Юрист».

З 1987 року по 2015 рік працювала за спеціальністю в різних державних установах на посадах: державного виконавця відділу ДВС Шосткинського районного управління юстиції, головного спеціаліста Шосткинського міськрайонного управління юстиції Сумської області, консультанта з кадрової роботи Шосткинського міськрайонного суду, державного реєстратора реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції Сумської області.

За період трудової діяльності неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками Шосткинського міськрайонного управління юстиції та Головного управління юстиції у Сумській області.

2016 року нагороджена Почесною грамотою міського голови Шосткинської міської адміністрації «За сумлінну працю, ініціативність, професіоналізм та значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні та з нагоди річниці функціонування місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області».

У 2017 році відзначена Подякою координаційного центру з надання правової допомоги.

У системі безоплатної правової допомоги з липня 2015 року.