назад

Навчально-методичний семінар прокуратури Волинської області

 

DSC145126 вересня 2014 року у приміщенні прокуратури Волинської області за участі міжміськрайпрокурорів відбувся навчально-методичний семінар з питань, пов’язаних з організацію нагляду у формі процесуального керівництва за додержанням законів під час проведення досудового розслідування.

Із доповіддю щодо порядку надання у кримінальному провадженні безоплатної вторинної правової допомоги згідно вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу, а також окремих недоліків, які допускаються відповідними службовими особами при винесенні процесуальних документів про залучення адвоката для здійснення захисту за призначенням, виступив виконувач обов’язків директора Центру Євгеній Блащук.

У ході виступу Євгеній Блащук також розповів присутнім про організацію роботи Центру, довів 4f68a18eдо їх відома основні здобутки адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги в області та її перспективи. За результатами виступу відбувся обмін думками. Заступник прокурора Волинської області Геннадій Парфелюк від імені керівництва прокуратури області запевнив, що працівники органів прокуратури області усвідомлюють важливе значення системи безоплатної вторинної правової допомоги і налаштовані на тісну співпрацю з Центром.