назад

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області

Основний напрям діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» наказом Міністерства юстиції України від 2 липня 2012 року № 968/5 утворено Регіональний центр з надання БВПД у Дніпропетровській області (далі- Центр), який з 02 липня 2012 року забезпечує надання правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально – процесуальному порядку, а також участь захисника за призначенням, відповідно до положень Кримінального процесуального Кодексу України в частині призначення захисника (стаття 49, 53) та забезпечення захисника затриманим особам (стаття 213).

Згідно розділу VI прикінцевих та перехідних положень Закону  України «Про безоплатну правову допомогу»  Дніпропетровський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 02  липня  2012 року забезпечує надання правової допомоги особам,  зазначеним у пунктах 3-7 частини першої статті 14 цього Закону.

Відповідно до цього, право на безоплатну вторинну правову  допомогу мають такі категорії осіб:

3) до яких застосовано адміністративне затримання;

4)до яких застосовано адміністративний арешт;

5)які затримані за підозрою у вчиненні злочину;

6)до  яких  як запобіжний захід обрано тримання під вартою;

7) особи, у кримінальних  провадженнях  стосовно яких  відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник  залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення  окремої  процесуальної  дії.

Тобто, Центром (черговим центру) цілодобово, за телефонним дзвінком чергового чи слідчого районного відділу міліції, прокуратури, СБУ, прикордонної служби, військової служби правопорядку при затриманні за підозрою у вчиненні злочину чи адміністративному затриманні  особи дається доручення захиснику, який впродовж години має прибути на місце утримання затриманої особи.

Центром також доручення адвокатові дається на підставі постанови слідчого чи ухвали суду для захисту за призначенням підозрюваного чи підсудного.

Керівництво центру
СОКОЛОВ Сергій Андрійович

СОКОЛОВ Сергій Андрійович

В.о. директора

serhiy.sokolov
@legalaid.dp.ua
РЕЗНІЧЕНКО Юлія Вячеславівна

РЕЗНІЧЕНКО Юлія Вячеславівна

Головний бухгалтер

account.dnipro
@legalaid.dp.ua

Переглянути всіх членів команди

Контакти центру

Прозорість системи управління
19.02.20
Регіональний план надання безоплатної правової допомоги у Дніпропетровській області на 2020 рік
SVG ICON
29.10.19
Річний план та звіти заходів Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2019 рік
SVG ICON
15.10.19
Річний план та звіти заходів Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2019 рік
SVG ICON