Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

iurfemШановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

Команда системи БПД поповнилася п’ятьма сертифікованими тренерами

Деталі

14.06 ToT 2Фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги навчилися використовувати нові методи навчання дорослих, розробили власні тренінги та передаватимуть свої знання далі. Це стало можливим за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Детальніше...

Координаційний центр вимагає належного розслідування побиття адвоката системи БПД

Деталі

Free Legal AidКоординаційний центр з надання правової допомоги засуджує випадки перешкоджання професійній адвокатській діяльності. Вважаємо неприпустимим застосування фізичного насильства до захисника під час надання ним правової допомоги. Подібні факти вимагають належного розслідування правоохоронними органами та притягнення усіх винних до відповідальності.

Детальніше...

Співпраця БПД з Радою Європи – здобутки, що матимуть тривалий ефект

Деталі

13.06 RE 0Наглядова рада системи безоплатної правової допомоги, правові клуби PRAVOKATOR, Комісія з експертно-правового аналізу, платформа «Правова матриця», Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя. Це лише частина ініціатив, що були реалізовані у системі БПД за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Детальніше...

Відновне правосуддя: благоустрій парку як частина ресоціалізації

Деталі

boyВідновне правосуддя в дії. Неповнолітні, які є підозрюваними у вчиненні злочину, після проходження програми ресоціалізації повертаються до нормального життя в суспільстві. Вже завершилось виконання 21 медіаційної угоди про застосування програми відновлення.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.