Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Понад 16,4 тис. ВПО звернулися за захистом своїх прав

Деталі

16.08 VPO 2Починаючи з січня 2017 року від внутрішньо переміщених осіб надійшло понад 16,4 тис. письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Найпоширеніші проблеми, які турбують ВПО, – соціальне забезпечення, оформлення права власності та спадкові питання. Про те, як ефективніше сприяти захисту прав внутрішньо переміщених осіб та забезпечувати їх реалізацію, говорили учасники літньої школи «Внутрішнє переміщення в Україні: пошук спільних рішень».

Детальніше...

Комунікатори системи БПД покращили навички спілкування

Деталі

16.08 Odesa 1Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Фахівці системи БПД допомогли засудженому захистити батьківські права

Деталі

dadПід час роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у Бахмутській установі виконання покарань №6 звернувся засуджений, який попросив допомоги у складанні апеляційної скарги на рішення Артемівського міськрайонного суду Донецької області про позбавлення її батьківських прав.

Детальніше...

Стрийський місцевий центр – як захистити права споживачів житлово-комунальних послуг

Деталі

12.08 chesnaТриває інформаційна кампанія «Чесна платіжка». Міністерство юстиції України та система з надання безоплатної правової допомоги інформують громадян про їхні права в сфері житлово-комунальних послуг в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Мета кампанії «Чесна платіжка, що проходить в межах проекту «Я маю право!»,– підвищити рівень обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги надання теплової енергії та гарячої води.

Детальніше...

Спільнота авторів правничої платформи «WikiLegalAid» стала більшою

Деталі

09.08 Wiki 3Як має розвиватися довідково-інформаційна платформа правових консультації «WikiLegalAid»? Як стати автором цієї правничої Вікіпедії? Ці та інші питання обговорювалися під час тімбілдингу для «вікінгів» – авторів довідково-інформаційної платформи правових консультації «WikiLegalAid». Захід проходив 8 та 9 серпня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.