Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Покращення доступу до правової допомоги сприятиме реінтеграції Донбасу

Деталі

06.12.2019   zvit (9)Доступність безоплатної правової допомоги у Донецькій та Луганській областях. Оцінка її якості з боку клієнтів та інших фахівців. Здатність системи БПД адаптуватися до нових викликів. Рекомендації для її подальшого розвитку. Все це обговорювалося під час презентації дослідження «Правова допомога в Донецькій та Луганській областях». Дослідження було здійснено на замовлення Програми ООН з відновлення та розбудови миру у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

Партнерство заради розвитку громадянського суспільства

Деталі

05.12.2019   memo (5)Взаємодія між працівниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представниками «Благодійного фонду «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» для забезпечення прав осіб, постраждалих від збройного конфлікту; інформування внутрішньо переміщених осіб про їхні права та можливості інтеграції в громади; посилення правового захисту мешканців громад. Ці та інші напрями співпраці передбачені угодою про партнерство між Координаційним центром з надання правової допомоги та благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез».

Детальніше...

Безоплатна правова допомога на Дніпропетровщині: виклики та пріоритети

Деталі

03.12.2019   matrixs (2)З грудня відбувся робочий візит директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка на Дніпропетровщину.

Детальніше...

У Києві запрацювало нове бюро правової допомоги

Деталі

03.12.2019   byro (2)Ще одне бюро правової допомоги з’явилося у Києві. Відсьогодні воно працює у приміщенні Київської міської ради профспілок за адресою вул. Стрітенська, 15.

Детальніше...

Україна, Литва, Молдова та Грузія поділилися досвідом забезпечення якості правової допомоги

Деталі

02.12vil 1 minЗабезпечення належної якості правових послуг є одним з ключових завдань, що стоять перед адміністраторами та провайдерами безоплатної правової допомоги. Цьому питанню було приділено значну увагу під час зустрічі представників міністерств юстиції, систем надання безоплатної правової допомоги та органів адвокатського самоврядування Литви, України, Молдови та Грузії, що відбулася у Вільнюсі.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.