Статті

Деталі

Закарпаття ДавиденкоДавиденко Михайло Миколайович

Директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги


Народився 3 липня 1967 року у м. Ужгород.

У 1994 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Історія», отримавши кваліфікацію історика, вчителя історії. 

У 2007 році здобув другу вищу освіту: закінчив з відзнакою Львівську філію Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», отримавши кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочав в СКТБ «Квант» Ужгородського державного університету на посаді слюсаря. З 1985 по 1987 рік проходив строкову службу у Радянській Армії. Після закінчення служби працював в Ужгородській СШ №4 на посаді старшого піонервожатого. З 1991 по 1992 рік працював на посаді заступника голови Ужгородського міського комітету МДС.

З 1992 року по вересень 1996 року працював на посаді провідного спеціаліста управління молоді та спорту виконкому Закарпатської обласної ради, головного спеціаліста, заступника та начальника відділу по роботі з громадськістю управління внутрішньої політики Закарпатської обласної державної адміністрації. Присягу державного службовця прийняв у 1993 році.

По закінченню Академії у 1997 році повернувся на роботу в управління внутрішньої політики Закарпатської облдержадміністрації. З 1998 по 2002 рік працював помічником-консультантом народного депутата України. З  2002 по 2007 рік працював технічним секретарем, помічником голови правління Корпорації «Закарпатсадвинпром». З вересня 2007 року працював на посаді заступника директора Закарпатського обласного управління ПАТ КСЖ «Фортіс Страхування Життя України», а з 2008 року - директором Закарпатського обласного управління ПАТ КСЖ «Універсальна».

У 2013 році організував власну справу з вирощування рідкісних та субтропічних рослин. У 2014 році взяв участь у закладанні першої промислової плантації ківі в Україні (Закарпатська область).

У червні 2015 року призначений директором  Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Є головою правління ГО «Карпатська ініціатива».

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.