Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Moot court – навчання через моделювання судових процесів

Деталі

zastavkaПісля успішних тренінгів у форматі Moot court, які вже практикуються у системі БПД, представники мережі правових клубів «PRAVOKATOR» мають намір активно використовувати цю методику для навчання. Такий формат стане регулярним для всіх правових клубів, які відкриватимуться в Україні.

У рамках презентації першого в Україні клубу «PRAVOKATOR» був проведений Moot court, під час якого міста Дніпро та Львів з'єдналися за допомогою відеозв'язку та змоделювали судовий розгляд вигаданої справи. Начальник Управління «Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Барбара Калюжна розповіла про деталі такого формату. Так, у змодельованому засіданні взяли участь кілька суддів, адвокатів, вільних слухачів. Головна ж його особливість полягала у тому, що учасники знаходились у різних містах та спілкувались за допомогою відео зв’язку. На думку учасників тренінгів, такі судові засідання дають змогу моделювати різні ситуації та відпрацьовувати проблемні моменти, не ризикуючи потрапити в складне становище з реальним клієнтом.

lviv 4

lviv 2

Moot court у Львові 

Дводенні тренінги у правових клубах планується проводити 1-2 рази на місяць. Як правило, перший день буде присвячено змісту доповіді - судовим дебатам, другий - розгляду справи по суті.

Аналогічні інноваційні формати тренувань вже проводяться й в інших регіонах. Так, Харківська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа на початку квітня провела Moot court, де на практиці вчились застосовувати норми чинного Цивільного процесуального кодексу України, поглиблювали знання з підготовки і складання процесуальних документів, розвивали ораторські здібності, вчились аргументували власну позицію перед судом. Вкрай важливим чинником є те, що серед учасників Moot court - практикуючи судді та адвокати, які не в теорії, а на практиці знають всі тонкощі судових процесів. Саме вони надають коментарі та поради щодо якості складених процесуальних документів, правильного обрання стратегії представництва та виступу у судових засіданнях.

harkiv

Moot court у Харкові

Нагадаємо, 30 березня 2018 р. у м. Дніпро відкрився перший в Україні правовий клуб «PRAVOKATOR», головна мета якого - вивчення та поширення кращих практик у сфері права і правосуддя, впровадження їх у життя на рівні територіальних громад. У рамках роботи клубу планується: проводити безоплатне навчання та підвищення професійного рівня правників, представників місцевих громад та громадянського суспільства; поширювати кращі практики у сфері права; підтримувати територіальні громади у розвитку їхньої правоспроможності.

Довідково
Moot court або судові дебати – це симулятор судового засідання. Кожен учасник отримує свою роль (адвокати, судді) та свої фабули (легенди).


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.