Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 155 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Якісні правові консультації громадянам стали метою тренінгу на Хмельниччині

Деталі

04.05.2018 8TreningWikiKhmelnytskyi (1)Як надавати якісні правові консультації, послуговуючись інформаційно-довідковою платформою «WikiLegalAid», як готувати вичерпні роз’яснення для цієї платформи та яким чином удосконалити її можливості – над цими питаннями міркували фахівці й фахівчині системи безоплатної вторинної правової допомоги під час дводенного тренінгу, який відбувався 4 та 5 травня в Хмельницькому.

У форматі майстер-класів зі створення консультацій, програвання та обговорення конкретних кейсів, дискусій, обміну досвідом юристи і юристки системи працювали над своїми навичками користування платформою «WikiLegalAid». 

04.05.2018 8TreningWikiKhmelnytskyi (2)

Учасники тренінгу обговорили можливість використання «WikiLegalAid» для надання клієнтам письмових правових роз’яснень та консультацій; висловили пропозиції для поліпшення інтерфейсу платформи, щоб у такий спосіб зробити її більш зручною для користувачів, а також своє бачення процесу наповнення та оновлення довідково-інформаційної бази. 

IMG 0349

Крім працівників регіонального та місцевих центрів і бюро правової допомоги Хмельницької області, до обміну думками долучилася адвокатка-експертка Наталія Свірневська. Провели тренінг фахівці Київської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи і профільних управлінь Координаційного центру з надання правової допомоги.

Нагадаємо, це вже п’ятий подібний захід, організований за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з метою поширення позитивного досвіду використання під час консультування клієнтів платформи «WikiLegalAid», розвитку навичок користування цим інформаційним ресурсом та його удосконалення у майбутньому. Такі тренінги пройшли у Сумах, Чернігові, Житомирі та Львові.

Довідково

«WikiLegalAid» – інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia»; вона поповнюється правовими консультаціями з найактуальніших питань. Юристи системи вносять правову інформацію відповідно до реальних запитів клієнтів, які приходять до центрів та бюро правової допомоги у всіх регіонах країни. Ця система – спільний продукт фахівців системи з усієї України. Вона є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам, які надають правові консультації на місцях.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook         YouTube YouTube         Google Google+  тTwitter

   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.