Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Львівський «PRAVOKATOR» стане правовим майданчиком для всього Західного регіону

Деталі

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (2)11 червня 2018 р. у Львові розпочав свою роботу інноваційний правовий клуб «PRAVOKATOR», який стане головним майданчиком для правників та громадянського суспільства всього Західного регіону – Волинської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. 

«Сьогодні ми відкриваємо четвертий правовий клуб нового формату. І вже можемо сказати, що даний майданчик дає можливість ефективно обмінюватися досвідом правникам з різних регіонів, напрацьовувати нові підходи та поширювати найкращі практики. Фактично, ми запустили генератори інновацій у сфері права», зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (5)

Він повідомив, що у перших трьох клубах вже проведено 20 заходів, у яких взяли участь 402 співробітники системи БПД та органів юстиції, представники громадськості й середовища правників.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (3)

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (10)

За словами народного депутата України Ірини Луценко, створення таких клубів є ключовим для підвищення обізнаності громадян про свої права і можливості їх захисту. «Дуже важливо, що такі правові клуби відкриваються в різних регіонах, – наголосила народний депутат. – Адже ми проходимо процес децентралізації і створення нових об’єднаних територіальних громад. Надзвичайно важливо, щоб ці громади знали свої права і можливості».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (8)

Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк звернув увагу на перші результати роботи нещодавно відкритих клубів у Дніпрі, Харкові та Одесі.

«Після відкриття перших клубів ми бачимо наскільки затребуваним є цей проект з точки зору необхідності мати нейтральне місце для комунікації всіх правників, поширення кращих практик і мережування. Перші проведені в Харкові заходи в рамках «Правової матриці» показали, що суддів, прокурорів і адвокатів багато що об’єднує – ціннісні орієнтири, орієнтація на інтереси людини і захист її прав. І якраз робота таких клубів призведе до якісної зміни як сприйняття суспільством професії правника (суддів, прокурорів, правоохоронців), так і до значного підвищення їх фаху», – переконаний Олексій Бонюк.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (4)

Він подякував міжнародним партнерам, без яких всеукраїнський проект зі створення мережі правових клубів був би неможливим: Міжнародному фонду «Відродження» за надсучасне інноваційне оснащення; посольствам США та Канади в Україні за змістовне наповнення правових клубів контентом, заходами, експертною підтримкою.

Директор програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов зауважив, що відтепер «з дискусій в кабінетах ми переходимо у відкриті простори»:

«Для працівників правоохоронних органів, суддів, прокурорів, органів юстиції – це особлива нагода перенести професійну дискусію за межі офіційних будівель. Тут у комфортних умовах можна працювати, думати, народжувати ідеї».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (6)

Цю думку поділяє і директор україно-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога України» Лариса Бізо, яка наголосила, що західний регіон отримав місце, де можна збиратися разом та віднаходити значно більш інноваційні та комплексні шляхи вирішення проблем, які існують у суспільстві.

«Ці клуби стануть хабами відкритості, де люди думатимуть по-іншому і продукуватимуть креативні й творчі думки», сказала Лариса Бізо.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (7)

Нагадаємо, відкриття Львівського правового клубу «PRAVOKATOR» в структурі системи безоплатної правової допомоги стало можливим за підтримки Уряду США, Міжнародного фонду «Відродження» та канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (9)

«Pravokator» об’єднуватиме фахівців системи безоплатної правової допомоги, адвокатів, суддів, прокурорів, систему юстиції, ІТ-юристів, представників інших правничих професій, стартаперів, місцеву владу та громадянське суспільство, у тому числі неурядові громадські організації.

11.06.2018   PRAVOKATOR Lviv (12)


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube          Google Google+  тTwitter

 

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.