Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Адвокат із Житомирщини допоміг захистити права спадкодавиці

Деталі

hroniksАдвокат системи безоплатної правової допомоги Леонід Купець допоміг клієнтці розірвати спадковий договір та скасувати заборону на відчуження 1/2 частки належної їй на праві власності квартири.

За умовами укладеного у серпні 2016 року договору, клієнтка мала щомісяця отримувати від З. обумовлену суму (двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Крім того, договір передбачав дрібний ремонт у квартирі та низку дій, пов’язаних із похованням у разі смерті заповідачки. За це клієнтка заповідала З. належну їй 1/2 частину квартири.

Натомість З. виїхала до Польщі, жодного разу за 2017 рік не відвідавши свою спадкодавицю.

За правовою допомогою щодо розірвання спадкового договору та скасування накладеної у зв’язку з цим заборони на відчуження належної їй частки квартири клієнтка звернулася до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Завдяки професійним діям призначений центром адвокат Леонід Купець зумів захистити права та законні інтереси клієнтки. 10 січня 2018 року Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області ухвалив рішення про повне задоволення позову, розірвавши спадковий договір і скасувавши відповідну заборону на відчуження майна.

Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: вул. Івана Франка, 31а, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, тел. (04141) 2-15-82.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Інформацію підготував Новоград-Волинський місцевий центр з надання БВПД


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook           YouTube YouTube           Google Google+  тTwitter

   
   
logodagest
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.