Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Правова допомога для людей з вадами слуху стала доступнішою

Деталі

02.11.2018   vadi sluhu (3)Відтепер люди з порушенням слуху матимуть можливість у більш зручний для себе спосіб отримати безоплатну правову допомогу на базі Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД. Допоможе в цьому перекладач жестової мови ConnectPRO.

Планшет з установленим додатком ConnectPRO для обслуговування людей з порушенням слуху надало ТОВ «Технології для людей». Компанія є розробником цього програмного рішення. ConnectPRO дає можливість онлайн скористатися послугами перекладача жестової мови, який допоможе працівникам центру у спілкуванні з людьми з вадами слуху.

02.11.2018   vadi sluhu (2)

«Щодня люди з порушенням слуху стикаються з безліччю проблем – від спілкування з оточуючими та дзвінків по телефону до отримання належних послуг у державних установах. Украй важливо, щоб такі люди мали можливість поспілкуватися з юристом, отримати правову інформацію у повному обсязі, захистити свої права», – говорить директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

За даними World Health Organization, в Україні 2,1 млн людей мають вади слуху. Якість їхнього життя значною мірою залежить від подолання мовного бар’єру. У країні щонайменше 400 тис. осіб володіють жестовою мовою. Для рішення мовних проблем людей з вадами слуху створений цілодобовий онлайн центр перекладачів жестової мови «Центр соціального супроводу нечуючих людей». За останні шість місяців було опрацьовано близько 35 тисяч відеодзвінків глухих та слабочуючих людей. Найчастіше люди просили допомогти їм при телефонному спілкуванні, викликати поліцію або швидку допомогу. Перекладачі також були потрібні під час візиту до лікаря та вирішення робочих питань.

Найближчим часом онлайн центр перекладачів жестової мови надаватиме ще одну послугу – оброблятиме відеодзвінки людей з порушенням слуху, що стосуються правових питань. Сурдоперекладачі озвучуватимуть їх операторові єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0 800 213 103. Потім перекладатимуть надану правову консультацію мовою жестів.

На спрощення доступу людей з порушенням слуху до отримання правової допомоги буде спрямований меморандум про співпрацю між Координаційним центром, Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Українським товариством глухих» та ТОВ «Технології для людей», підписання якого заплановано незабаром.

Зокрема, передбачається реалізація низки проектів та ініціатив, спрямованих на забезпечення захисту прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України для осіб з інвалідністю зі слуху.

02.11.2018   vadi sluhu (1)


«Технології для людей» — компанія-розробник сервісів та програмних рішень для людей з порушенням слуху. За 3 роки існування створила 5 додатків для вирішення різноманітних проблем нечуючих, які схвально зустріли в найбільших університетах світу. Команда має у своєму штаті 15 співробітників і займається розвитком контактного центру перекладачів жестової мови та працює над новими програмами для вирішення проблем комунікації між чуючими та нечуючими людьми.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.