Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

УвагаКонкурс 01Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Система БПД, правозахисні та громадські організації говоритимуть про виборчі права єдиним голосом

Деталі

13.02GO 7Спільні зусилля правозахисної спільноти та громадянського суспільства мають бути спрямовані на інформування українців про виборчі права. Про це йшлося під час обговорення реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!». У зустрічі взяли участь представники Міністерства юстиції України, системи безоплатної правової допомоги, правозахисних та громадських організацій, міжнародних партнерів.

Детальніше...

Координаційний центр та «ОПОРА» разом інформуватимуть про виборчі права

Деталі

13.02GO 2Спільно інформувати громадян щодо виборчих прав. Це головна мета меморандуму між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА».

Детальніше...

Понад 400 адвокатів долучилися до системи БПД

Деталі

11.02KirovogЗа підсумками ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 23 областях 426 адвокатів включено до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Мобільним форматом правової допомоги скористалися майже 45 тис. українців

Деталі

08.02distФахівці системи безоплатної правової допомоги під час виїздів мобільних консультаційних пунктів проконсультували майже 45 тис. українців у 2018 році. Усього торік було здійснено понад 13,4 тис. виїздів мобільних консультаційних пунктів. У тому числі понад 1,5 тис. – за місцем проживання або перебування маломобільних людей.

Детальніше...

 
   
adv baner
   
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.