Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Стартували каскадні тренінги для працівників та адвокатів БПД, які надають допомогу особам з інвалідністю

Деталі

02.04 1Майже 14% людей, які звернулися торік до місцевих центрів з надання БВПД, – це особи з інвалідністю. Специфіка надання правової допомоги, покращення навичок роботи з такими людьми, сприяння рівному доступу вразливих верств населення до правосуддя. Цим питанням присвятили увагу під час тренінгу для тренерів «Покращення рівня правової обізнаності осіб з інвалідністю про судовий захист своїх прав та інтересів», що відбувся у правовому клубі PRAVOKATOR.Харків 30 березня.

12 майбутніх тренерів – працівники бюро правової допомоги, суду, клубу PRAVOKATOR.Харків, адвокати системи БПД, експерти громадських організацій – ознайомилися із програмою навчання та ключовими аспектами проведення тренінгів. Навчання для працівників центрів БВПД та адвокатів міститиме три модулі: «Інвалідність та інклюзивне суспільство: основні аспекти взаємодії», «Захист прав у суді особи з інвалідністю: юридичні аспекти», «Етика та психологія взаємодії з клієнтом з інвалідністю у процесі захисту його прав у суді».

02.04 4

Люди з інвалідністю досить часто потрапляють у проблемні правові ситуації та звертаються до системи БПД та суду за захистом своїх прав. Як правило, комунікація з органами влади та судовими інстанціями здійснюється за допомогою законних представників та адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Крім того, допомогу таким людям надають також громадські організації.

Чи володіють усі ці організації відповідними навичками спілкування та встановлення контакту з особами з інвалідністю? Чи створюють вони інклюзивне середовище? Чи володіють нормативною базою в повній мірі? Чи знають етику та психологію комунікації з особами з інвалідністю?

02.04 3

Сьогодні в Україні не існує фахової підготовки адвокатів, експертів громадських організацій та працівників центрів з надання БВПД з питань комунікації та роботи з особами з інвалідністю. У березні цього року розпочався проект «Покращення рівня правової обізнаності осіб з інвалідністю про судовий захист своїх прав та інтересів». Одне із завдань проекту – розробка навчальної програми та проведення спеціалізованого навчання для працівників системи БПД та адвокатів, які надають правову допомогу особам з інвалідністю.

«Тренінг повністю виправдав мої очікування. Ми швидко досягли синергії, відчули колективний дух, що сприяло нашому продуктивному навчанню. Цінним є можливість не просто розвиватись як тренер, а й більш якісно виконувати свої посадові обов'язки завдяки отриманим знанням», – зазначив начальник Зміївського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання БВПД Олег Десятник.

Перші навчальні заходи тренери проведуть у Харківській та Сумській областях у квітні цього року.

02.04 2

Довідково. Проект «Покращення рівня правової обізнаності осіб з інвалідністю про судовий захист своїх прав та інтересів» впроваджується Регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія», правовим клубом PRAVOKATOR.Харків, за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.