Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Делегація з Аргентини переймала досвід української системи БПД

Деталі

05.04arg 2Українська система з надання БПД є однією з найбільш прогресивних у світі. Це визнають як вітчизняні, так й міжнародні експерти. Переконатися у цьому особисто мала змогу делегація з Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки, яка з 3 по 5 квітня відвідала Україну.

«Обмін досвідом між країнами це завжди рух уперед. Нам є що показати іноземним колегам. Тільки за останній рік ми створили мережу правових клубів «PRAVOKATOR», відкрили для широкого загалу довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, утворили Комісію з експертно-правового аналізу. Цього року у системі буде створена наглядова рада. Реалізовані зміни та інноваційні проекти покликані покращити якість правової допомоги для громадян», – зазначила перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.

Це був перший візит представників Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки в Україну. Його мета – обмінятися досвідом щодо реформ та досягнень у ключових сферах юстиції, особливо що стосується доступу до правосуддя, обговорити подальші перспективи співробітництва. 

05.04arg 3

Під час візиту до Координаційного центру з надання правової допомоги іноземних гостей цікавило багато питань: як побудована українська система БПД, яка її мережа, хто є її клієнтами, які стандарти якості надання правової допомоги. Детально розпитували про те, як саме надається права допомога дітям, особам, постраждалим від гендерно зумовленого насильства. Цікавилися роботою громадських радників, співпрацею з неурядовими правозахисними організаціями. Особливий інтерес аргентинців викликала довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid». Високу оцінку учасники делегації надали інформаційним матеріалам системи БПД, зокрема листівкам з правопросвітницькою інформацією, «Паспорту прав дитини».

Також представники Міністерства юстиції та прав людини Аргентини відвідали правовий клуб PRAVOKATOR у Києві, де відбулася презентація мережі правових клубів України. Вони дізналися про роль інноваційних експертно-комунікативних майданчиків у розвитку спроможності провайдерів БПД та професійних спільнот. Гості також відвідали Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД, де їм розповіли, з якими правовими питаннями найчастіше звертаються кияни, як працівники системи БПД комунікують та працюють з клієнтами.

05.04arg 5

Учасники аргентинської делегації зустрілися із своїми колегами з Міністерства юстиції України та обговорили можливі напрями подальшої співпраці у сфері юстиції. Гості також ознайомилися з роботою Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту, головного територіального управління юстиції у м. Києві, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Української фундації правової допомоги.

05.04arg 4

Змістовним стало знайомство з мережею провайдерів правової допомоги в Україні. Учасники аргентинської делегації побували у Фастівському бюро правової допомоги, де дізналися про взаємодію з місцевою громадою, допомогу постраждалим від домашнього насильства. Відвідали Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку та взяли участь у правопросвітницькому заході у межах проекту «Я маю право!». Крім того, гості побували в Національній асоціації адвокатів України та юридичній клініці «Pro bono» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Аргентинці зацікавилися практикою утворення на базі юрклінік незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги, тобто, впровадженням в Україні повного циклу practice-ready legal education.

«Я уважно стежу за тим, як ви розвиваєтеся, за вашими успіхами. Це неймовірно, скільки у вас нового сталося за короткий період часу», – зазначив національний директор з питань доступу до правосуддя Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки Густаво Мауріно.

05.04arg 1


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.