Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Кожен успішний кейс – «цеглина» у фундаменті розвитку відновного правосуддя

Деталі

photo 2019 06 26 16 40 57За чотири місяці дії пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», що реалізується у шести регіонах України, є вже 31 успішний кейс. Про те, як проходить цей «пілот» на Миколаївщині, – наша розмова з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Миколаївській області Наталією Гнатушею.

Детальніше...

Дискусійний клуб «Правова матриця» об’єднав правників Одеси

Деталі

DSC 5594У правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса відбулася чергова зустріч дискусійного клубу «Правова матриця». Представники суддівського корпусу, адвокатів, прокурорів, наукових організацій обговорили тему окремої процесуальної дії, участь адвоката в окремій процесуальній дії за дорученням центру з надання безоплатної правової допомоги, етичні та процесуальні аспекти. Зустріч ініціював Координаційний центр за підтримки Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії.

Детальніше...

Система БПД та профспілки консолідують зусилля для захисту трудових прав

Деталі

26.06 FPU 4Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та територіальні об’єднання організацій профспілок взаємодіятимуть у захисті трудових прав українців. Меморандум про співпрацю Координаційного центру з надання правової допомоги та Федерації професійних спілок України був підписаний 25 червня.

Детальніше...

Клієнтки системи БПД зможуть більше дізнатися про свої права

Деталі

Posibnyk dovidnyk (1)Бібліотека системи БПД поповнилася посібником «Здоров’я жінок в Україні: права, можливості та рекомендації» та довідником «Організації та заклади, які надають допомогу та консультації для жінок у сфері охорони здоров’я». Підготовка та друк видань здійснені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Здобутки української системи БПД визнали ТОП-експерти світу

Деталі

24.06 Can 1 minДосягнення української системи безоплатної правової допомоги оцінили як чудові (remarkabke) на конференції Міжнародної групи з безоплатної правової допомоги (International Legal Aid Group (ILAG)) у столиці Канади Оттаві. Візит делегації Координаційного центру з надання правової допомоги відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.