Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Спільнота авторів правничої платформи «WikiLegalAid» стала більшою

Деталі

09.08 Wiki 3Як має розвиватися довідково-інформаційна платформа правових консультації «WikiLegalAid»? Як стати автором цієї правничої Вікіпедії? Ці та інші питання обговорювалися під час тімбілдингу для «вікінгів» – авторів довідково-інформаційної платформи правових консультації «WikiLegalAid». Захід проходив 8 та 9 серпня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Система БПД провела заходи щодо протидії торгівлі людьми в усіх регіонах України

Деталі

31.07 torg 1 min 1 minУ Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської акції з протидії торгівлі людьми. У цей день фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у всіх регіонах надавали правові консультації, роздавали роз’яснювальні матеріали. Мета цих заходів – підвищити обізнаність людей про цю проблему, заохотити їх протидіяти цьому злочину.

Детальніше...

Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці

Деталі

27.07 Vin 7У Вінниці відкритий кабінет медіації для врегулювання сімейних та спадкових спорів. Клієнти системи безоплатної правової допомоги відтепер мають можливість на умовах pro bono вирішити сімейні та спадкові спори за допомогою медіатора на базі Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Порика, 29, м. Вінниця.

Детальніше...

Кожна 12-та правова консультація надається через дистанційні та мобільні пункти доступу

Деталі

24.07 d6Понад 43,3 тис. українців отримали правову допомогу через мережу дистанційних пунктів доступу та в рамках виїздів мобільних консультаційних пунктів у І півріччі цього року. Усього за цей час до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги надійшло понад 312,5 тис. звернень.

Детальніше...

Майже 126,2 тис українців отримали правову допомогу у віддалених точках доступу до БПД

Деталі

24.07 d5Понад 27,5 тис. українців отримали роз’яснення та правові консультації в рамках роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги у І півріччі цього року. Всього починаючи з 2016 року, за час функціонування цілої мережі таких віддалених точок доступу, правову допомогу у них змогли отримати майже 126,2 тис. осіб.

Детальніше...

 
   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.