Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Спільнота авторів правничої платформи «WikiLegalAid» стала більшою

Деталі

09.08 Wiki 3Як має розвиватися довідково-інформаційна платформа правових консультації «WikiLegalAid»? Як стати автором цієї правничої Вікіпедії? Ці та інші питання обговорювалися під час тімбілдингу для «вікінгів» – авторів довідково-інформаційної платформи правових консультації «WikiLegalAid». Захід проходив 8 та 9 серпня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Учасниками тімбілдингу стали 16 нових членів спільноти експертів «WikiLegalAid», п’ять досвідчених експертів платформи, а також два громадських радники, які мають бажання навчитися працювати з платформою, популяризувати її серед мешканців своїх громад як ефективний інструмент вирішення їхніх правових проблем.

«Сьогодні є три основні канали комунікацій з клієнтами системи БПД – центри та бюро правової допомоги, єдиний телефонний номер 0 800 213 103 та «WikiLegalAid». Наша платформа правових консультацій унікальна тим, що вона орієнтована на звичайних людей. Ми розробляємо варіанти, як можемо покращити «WikiLegalAid», розвивати її нові інструменти, що нададуть можливість нашим клієнтам отримати якісніший сервіс», – зазначив заступник директора Координаційного центру з надання правої допомоги Олександр Баранов.

09.08 Wiki 2

Нині на платформі «WikiLegalAid» розміщено понад 1,5 тис. актуальних правових консультацій. Окрім правової інформації, у «WikiLegalAid» містяться посилання на нормативні акти, зразки процесуальних та інших документів правового характеру, аналіз судової практики та узагальнення рішень органів судової влади. Починаючи з 13 грудня минулого року, коли довідково-інформаційна платформа «WikiLegalAid» була відкрита для широкого загалу за адресою wiki.legalaid.gov.ua, кількість переглядів сторінок склала понад 591,8 тис.

Тепер йдеться про новий етап розвитку української правничої Вікіпедії. Фахівці, які створюють та редагують «WikiLegalAid», говорили про популяризацію її серед громадськості як ефективного механізму правопросвітництва та вирішення правових проблем людей, сильні та слабкі сторони, виклики та можливості платформи.

09.08 Wiki 4

Йшлося також про можливість та шляхи залучення надавачів безоплатної правової допомоги, адвокатів, провайдерів соціальних послуг та інших експертів-практиків до наповнення платформи «WikiLegalAid».

Захід був проведений за підтримки українсько-канадського Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. Нагадаємо, що перший подібний захід, спрямований на формування дієвої команди авторів «WikiLegalAid», був проведений за підтримки Проекту у серпні минулого року. Загалом Проект підтримав понад 20 навчальних заходів з питань розвитку, підтримки та використання працівниками системи БПД платформи «WiKiLegalAid».

09.08 Wiki 1 min


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.