Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Працівники правових клубів PRAVOKATOR стали сертифікованими тренерами та розробили авторські тренінгові продукти

Деталі

05.08 Od 2Впродовж липня-вересня цього року працівники мережі правових клубів PRAVOKATOR, які розробили власні тренінгові продукти та пройшли сертифікацію, проводять свої авторські тренінги. Це стало можливим завдяки підтримці українсько-канадського Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

У травні цього року фахівці правових клубів PRAVOKATOR, які, за підтримки Проекту у січні цього року пройшли навчання з розвитку тренінгових навичок та розробки тренінгових програм, презентували свої напрацювання на заході з сертифікації тренінгових продуктів. Вони розробили свої власні тренінги для працівників системи безоплатної правової допомоги та партнерських мереж з різних питань, як-от: навички ефективної комунікації з клієнтами, розробка та планування проектів, управління часом та конфліктами, вступ до медіації, просування ґендерної рівності, проведення досліджень правових потреб тощо.

05.08 Od 1

Один з таких авторських тренінгів «Розвиток навичок ефективної комунікації з клієнтом» був розроблений фахівчинею правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Анастасією Арцимович для нових консультантів (фронт-лайнерів), які нещодавно приєдналися до системи БПД та мають досвід роботи від 1-го місяця до 1-го року в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та їх бюро правової допомоги в невеликих громадах.

«Унікальність тренінгу «Розвиток навичок ефективної комунікації з клієнтом» полягає у самій програмі, яка дозволяє кожному учаснику пройти маршрутом клієнта: з моменту, коли він прямує до центру БВПД, до отримання зворотнього зв’язку за результатами наданої послуги. Щодня один консультант системи БПД може комунікувати з десятками людей. Тому дуже важливими для фахівців є навички комунікативної діяльності, внутрішня організованість, організованість робочого простору та контакт з клієнтом», – розповіла Анастасія Арцимович.

05.08 Od 3

У тренінгу взяли участь 18 фахівців та фахівчинь місцевих центрів з надання БВПД міста Києва, Черкаської, Львівської, Луганської, Чернівецької, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Полтавської, Івано-Франківської, Херсонської та Миколаївської областей, які проводять прийом клієнтів, їх інтерв'ювання та консультування.

«Ми бачимо необхідність допомагати фахівцям, які нещодавно приєдналися до системи БПД, давати їм можливість обмінюватися досвідом з більш досвідченими колегами. В першу чергу, ми планували таке навчання для фронт-лайнерів, які працюють від 1-го місяця до 1-го року. Дуже важливо, коли саме на початковому етапі проводиться робота щодо адаптації співробітника до умов та особливостей його нової діяльності», – розповіла керівниця правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Ірина Бондаренко.

05.08 Od 6

Фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Київ Ірина Чайка провела авторський тренінг «Робота з конфліктами у робочому середовищі: виявлення, управління, подолання». Під час тренінгу 12 фахівців та фахівчинь регіональних і місцевих центрів з надання БВПД Херсонської, Миколаївської, Одеської та Вінницької областей навчалися аналізувати конфлікти – виявляти їх, визначати складові та етапи розвитку конфліктної ситуації, а також ефективно комунікувати для вирішення конфліктів, зокрема, спілкуванню не порушуючи особистий простір партнера та управляючи власними емоціями і стресом для підтримки себе в ресурсному стані тощо.

Найближчим часом за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» відбудуться тренінги інших сертифікованих тренерів правових клубів PRAVOKATOR.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube    

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   

chesnaplatijka baner

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.