Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Розроблений дистанційний навчальний курс з гендерних питань

Деталі

04.10 gen«Рівні партнери: як зробити систему БПД ґендерно чутливою» – так називається дистанційний навчальний курс, розроблений у рамках україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

«Цей курс розроблений для підтримки впровадження Ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги. Гендерна чутливість дозволить краще зрозуміти потреби клієнтів та клієнток системи БПД, враховувати гендерні аспекти у комунікаціях та при наданні правової допомоги», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

У першу чергу, цей курс розрахований на фахівців та фахівчинь системи БПД. Разом із тим, він буде корисний усім, хто цікавиться питаннями ґендерної рівності, забезпечення рівних прав та можливостей для всіх, просування ґендерної справедливості в Україні.

Нагадаємо, що Ґендерна стратегія системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери» була розроблена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» і впроваджується Координаційним центром з надання правової допомоги.

Слухачі та слухачки курсу дізнаються, як питання просування ґендерної рівності стосується саме їхньої повсякденної роботи. Він допоможе розібратися в основних поняттях, ключових аспектах забезпечення ґендерної справедливості як всередині організації, так і під час надання послуг клієнтам. Курс розповість і про те, як розпізнати та протидіяти ґендерній дискримінації та ґендерно зумовленому насильству. Значна увага приділяється питанням ґендерно чутливої комунікації, врахування принципів ґендерної рівності під час розробки нормативних актів, політик, програм та бюджетів.

Курс складається із 5-ти навчальних модулів:
Модуль 1. Ґендер і ґендерна рівність
Модуль 2. Ґендерна дискримінація. Ґендерно зумовлене насильство
Модуль 3. Ґендерно чутливі послуги та ґендерно чутлива комунікація
Модуль 4. Ґендерно чутливий підхід до управління людськими ресурсами
Модуль 5. Ґендерний підхід до впровадження політики, програм та бюджетів

Кожен із модулів має низку навчальних відео, а також повний конспект та словник термінів і понять, які розглядаються у модулях.
До роботи над курсом залучено 13 лекторів та лекторок, які мають визнану в Україні експертизу у сфері ґендерної рівності, правозахисту, недискримінації та протидії ґендерно зумовленому насильству в Україні. Частина модулю 5, в якій розглядається ґендерно орієнтоване бюджетування, підготовлена у співпраці із проектом «Ґендерне бюджетування в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Швеції з метою підтримки Міністерства фінансів України в процесі впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування в Україні.

Усі відео курсу доступні для перегляду із українськими субтитрами, що дасть змогу долучитися до навчання ширшій аудиторії, зокрема й людям з інвалідністю по слуху.

Курс розміщено на платформі дистанційного навчання системи БПД: https://e-learning.legalaid.gov.ua  

Після проходження курсу, за умови складання всіх тестів, слухачі та слухачки отримають сертифікат.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.