Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Правовий захист постраждалих від торгівлі людьми буде посилено

Деталі

29.10 m1Постраждалі від торгівлі людьми не часто звертаються за правовою допомогою. Люди не завжди усвідомлюють, що стали постраждалими від трудової чи сексуальної експлуатації, не готові відстоювати свої права. Співпраця щодо захисту прав осіб, які постраждали від злочину торгівлі людьми, – головна мета меморандуму, що укладений між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнським об’єднанням протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Більшість постраждалих серед українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені в злочинну діяльність, за що наразі відбувають покарання у вигляді позбавлення волі з різними термінами ув’язнення.

«Постраждалі від торгівлі людьми мають отримувати безоплатну вторинну правову допомогу, проте зараз вони не належать до категорії суб’єктів права на такий вид допомоги. Томи ми активно просуваємо ініціативу щодо змін до закону «Про безоплатну правову допомогу», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Консолідація зусиль інституцій, які займаються протидією торгівлі людьми, виявленням та допомогою людям, які постраждали від таких злочинів, край важлива.

29.10 m2

У межах співпраці Координаційний центр з надання правової допомоги та Всеукраїнське об’єднання протидії торгівлі людьми обмінюватимуться інформацією про осіб, постраждалих від торгівлі людьми, для надання їм безоплатної правової допомоги. Спільно здійснюватимуть моніторинг та аналіз існуючих проблем соціальної та правової захищеності таких людей, розроблятимуть нові механізми захисту їхніх прав.

Також проводитимуться тренінги для працівників центрів з надання БВПД та адвокатів у сфері захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Таким чином буде сформовано «пул» фахівців з відповідною спеціалізацією.

Важливий напрям роботи – підвищення обізнаності людей про цю проблему, заохочення їх протидіяти цьому злочину. Проводитимуться спільні заходи, спрямовані на покращення рівня правової поінформованості громадян у сфері запобігання торгівлі людьми. Розроблятимуться інформаційних матеріалів щодо прав та соціальних гарантій для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.