Веб-сайти регіональних центрів

   

shesterni

   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Фахівці системи БПД отримали безкоштовний доступ до ZakonOnline

Деталі

29.11 mem2 min min minАдвокати та працівники системи надання безоплатної правової допомоги отримали безкоштовний доступ до аналітично-правової системи ZakonOnline. Планується також обмін правовими консультаціями між сервісом ZakonOnline та довідково-інформаційної платформою WikiLegalAid. Це передбачено меморандумом про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та компанією «Інформаційно-правові системи».

«Наш меморандум – це приклад, яким має бути внесок бізнесу та адвокатури в розвиток соціальних сервісів країни, у допомогу найбільш незахищеним верствам населення», – зазначив директор Координаційного центру з наданням правової допомоги Олексій Бонюк.

ZakonOnline (https://zakononline.com.ua) – це аналітично-правова система для адвокатів, юристів, суддів та прокурорів, що містить всі судові рішення, нормативно-правові акти та найбільшу базу – 8 тисяч правових позицій Верховного Суду та Європейського суду з прав людини. А віднедавна став доступним розділ «Судові засідання».

Використання системи ZakonOnline допоможе фахівцям системи БПД та адвокатам заощаджувати час на пошук судової практики чи нормативних актів, ознайомлюватись з актуальними правовими позиціями Верховного Суду та Європейського суду з прав людини, вчасно дізнаватись розклад судових засідань.

У межах меморандуму здійснюватиметься обмін інформацією між сервісом ZakonOnline та платформою WikiLegalAid, де зараз розміщено 1,4 тис. правових консультацій.

29.11 mem1 min 1


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   
logodagest
   

banerdoslidzh

   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

baner pracya

   

Advocats

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.