Деталі

Олена СінчукСІНЧУК Олена Анатоліївна

Заступник директора

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел: (044) 486-71-05

 

Народилася 14 жовтня 1974 року в м. Києві.

Розпочала трудову діяльність у 1992 році на посаді старшого інспектора підрозділу з обліку і доставки документів прокуратури м. Києва. Протягом 1993-2002 років працювала в Генеральній прокуратурі України, Господарському суді м. Києва.

12 вересня 2002 року прийняла Присягу державного службовця та отримала 9 ранг державного службовця.

У 2005 році закінчила соціально-гуманітарний факультет Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Правознавство», отримала диплом спеціаліста та здобула кваліфікацію викладача права, юриста.

Протягом 1999-2008 років працювала в Центрі правової реформи і законопроектних робіт на посадах провідного, головного спеціаліста, начальника відділу міжнародного співробітництва Центру.

За час своєї роботи брала активну участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з найбільш важливих питань розвитку суспільства і держави, підготовці інформаційно-аналітичних видань, збірників, юридичних статей, а також реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

Протягом 2008-2010 років працювала в Департаменті законодавства про правосуддя та антикорупційної політики Міністерства юстиції на посаді головного спеціаліста відділу національної безпеки і оборони.

За особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою демократичної та правової держави, зразкове виконання службових обов’язків 8 жовтня 2011 року нагороджена Подякою Міністра юстиції.

У 2012 році нагороджена почесними грамотами Міністерства юстиції України та Союзу юристів України.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.