Деталі

ValievaВАЛІЄВА Світлана Іванівна

Заступник начальника управління

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: (044) 486-77-45

 

Народилася 19 грудня 1977 року у м. Київ.

У 1999 році закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію спеціаліста права.

Розпочала трудову діяльність 1994 року на посаді референта в Українсько-Венесуельському спільному підприємстві «Київська Русь».

1998 року прийняла присягу державного службовця і з січня 1998 року по лютий 2011 року проходила державну службу на різних посадах у Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва – від спеціаліста відділу правової підтримки підприємництва управління правової підтримки підприємництва до заступника директора департаменту – начальника відділу юридичної експертизи проектів регуляторних актів департаменту регуляторної політики.

Брала участь у підготовці проектів законів «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», інших законопроектів та проектів підзаконних нормативно-правових актів у галузі розвитку підприємництва та дерегулювання, проведенні їх юридичної експертизи.

За особистий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури в Україні, значні досягнення у професійній діяльності відзначена Подякою Президента України (2003). Нагороджена також Подякою Кабінету Міністрів України (2005), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2008), Подякою Київського міського Голови (2004), Почесною грамотою Київського міського Голови (2004), Почесними грамотами Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (2001, 2004), Почесною грамотою Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (2008).

З квітня 2011 року працювала у Центрі правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України. З вересня 2012 року працює у Координаційному центрі з надання правової допомоги.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.