Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   
Деталі

lysetskiyЛИСЕЦЬКИЙ Федір Сергійович

Заступник начальника управління інформаційних технологій та аналізу даних

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Тел.: (044) 486-71-06

 

Народився 12 вересня 1983 року в м. Василькові Київської області.

2000-2006 роках навчався в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», отримав дипломи бакалавра та магістра екології. Стажувався в Університеті Йоеенсу, Фінляндія.

З 2002 року працював помічником директора Київського центру тестових технологій (МФ «Відродження»), з грудня 2006 – провідним спеціалістом відділу логістики та зв’язків з регіональними центрами Українського Центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), з 2010 – провідний спеціаліст відділу банка тестових завдань УЦОЯО.

У 2011-2012 роках навчався в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова, отримав ступінь магістра освітніх вимірювань.
В березні 2012 призначений начальником відділу психометрії УЦОЯО.

Учасник міжнародних проектів розвитку системи рівного доступу до вищої освіти в Україні, програм обміну «Відкритий світ». З жовтня 2013 року – дата-менеджер, а з березня 2014 – національний координатор міжнародного моніторингового дослідження TIMSS.
З липня 2014 року працює у Координаційному центрі з надання правової допомоги на посаді начальника відділу інновацій та розвитку системи безоплатної правової допомоги.

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.