Деталі

 

comp1Підбито підсумки за результатами 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Усі три етапи конкурсу успішно пройшли 323 адвокати.

Адвокати, які набрали необхідну кількість балів, будуть включені до локальних реєстрів адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Мінімальний прохідний бал, достатній для включення в реєстр адвокатів, становив 3,7 бала.

Так, усього для участі у 6-ому конкурсі було подано 463 заяви в 24-х областях України та м. Київ. На тестування з’явилося 430 адвокатів. За результатами усіх трьох етапів конкурсу 323 адвоката набрали необхідну кількість балів для включення в реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

У той же час, ця цифра не враховує конкурсні результати у Полтавській області (де участь у письмовому тестуванні прийшли взяти 17 адвокатів) у зв’язку з порушенням порядку проведення тестування претендентів секретарем конкурсної комісії та перенесенням строків проведення 2-го та 3-го етапів конкурсу у регіоні.

Найбільше адвокатів відібрано у Дніпропетровський (53), Харківській (30) та Вінницькій (21) областях. У трьох областях, а саме Житомирській, Київській та Черкаській у рамках 6-го конкурсу до системи БПД не відібрано жодного із 20-ти адвокатів, які подали заяви на участь у конкурсі в цих регіонах.

Таким чином, усього по Україні кількість відібраних адвокатів по відношенню до тих, які взяли участь у тестуванні, становить 78%. У розрізі ж регіонів – у низці областей цей показник становить від 91 до 100 % (Рівненська – 91%; Чернігівська – 93%; Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Харківська та Хмельницька, Луганська, Донецька – по 100%). У той же час, в Чернівецькій області та м. Київ лише чверть претендентів (25%) пройшли усі його етапи. У Запорізькій області – 63%, Одеській – 58%, Херсонській – 65 %.

З детальними показниками результатів шостого конкурсу в розрізі регіонів можна ознайомитись тут.

Адвокати, що пройшли 6-ий конкурс із відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.