Координаційний центр оголошує відбір на посаду директора Хустського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

baner konkursКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 5 березня 2018 року № 111-аг «Про проведення відбору претендентів на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» та наказу Координаційного центру «Про внесення змін до наказу від 05.03.2018 №111-аг» відбір проводиться з 5-го березня по 20-те квітня 2018 року.

Для участі у відборі претендент на посаду має заповнити заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/IXKtorj9PA6jhFo93

Заявки від претендентів приймаються до 23-го березня 2018 року включно.

Невчасно надіслані заявки, або заявки заповнені не у відповідний спосіб розглядатися не будуть.

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів буде запрошено до скайп-інтерв’ю, які розпочнуться після 30 березня 2018 року. Відбір проводитиметься комісією, створеною Координаційним центром з надання правової допомоги.

Претендент на посаду повинен мати повну вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (вища освіта за спеціальностями галузей знань «Право», «Соціальна робота», «Управління та адміністрування» є перевагою), загальний трудовий стаж не менше 3 років, досвід роботи на керівних посадах не менше 1 року, а також вільно володіти державною мовою.

Із завданнями Хустського місцевого центру та повноваженнями директора можна ознайомитися на офіційному сайті http://zakarpattya.legalaid.gov.ua/ua/.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Порядок проведення відбору претендентів на посаду директора Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 486-71-15 або пишіть на ел-пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook           YouTube YouTube           Google Google+  тTwitter

   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.