назад
13.04.12

В Одесі відбувся круглий стіл з обговорення питань проведення конкурсу адвокатів

13 квітня 2012 року у м. Одеса відбувся кущовий круглий стіл, організований Головним управлінням юстиції в Одеській області за підтримки Центру, з обговорення порядку та умов проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядку та умов укладання контрактів (договорів) з адвокатами з метою заохочення їх до участі у конкурсі.

У роботі круглого столу взяв участь директор Центру Андрій Вишневський, а також представники від головних управлінь юстиції в Одеській, Миколаївській, та Херсонській областях – начальники районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних управлінь юстиції, голови комісій з проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Крім того, до участі у круглих столах залучилися члени комісії з числа представників кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури відповідних адміністративно-територіальних одиниць, громадських організацій адвокатів та керівників юридичних консультацій.