назад

Доступ до публічної інформації

Як отримати публічну інформацію

Щоб отримати публічну інформацію, розпорядником якої є Координаційний  центр з надання правничої допомоги, надішліть запит. Він може бути як індивідуальним, так і колективним. Інформація на запит надається безкоштовно. 

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Як скласти запит

Обов’язковими даними запиту є:

  • ім’я (найменування) запитувача, адреса електронної пошти або поштова адреса, номер телефона;
  • загальний опис інформації або вид, назва реквізити чи зміст документа, щодо якого запит, якщо вам це відомо;
  • якщо подаєте запит в письмовій формі необхідно поставити підпис та дату. 

З метою спрощення процедури оформлення запиту запитувач може використати форму для подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Координаційний центр з надання правничої допомоги.

Як подати запит

  • зателефонуйте 0 (44) 486 71 06, вартість дзвінків за тарифами вашого оператора зв’язку;
  • або направте лист електронною поштою: info@legalaid.gov.ua, у темі листа вкажіть “Запит наінформацію”;
  • або паперовий лист на адресу:  04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, Координаційний центр з надання правничої допомоги (на конверті вкажіть «Публічна інформація»);
  • або зверніться особисто: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс № 324.

Скільки чекати на відповідь

До 5 робочих днів з дня отримання запиту. Якщо ж запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжений до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Рішення, дії чи бездіяльність розпорядника інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Довідково. Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Наказ Координаційного центру з надання правничої допомоги «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядниками якої є Координаційний центр з надання правничої допомоги та його територіальні відділення та Порядку відшкодування цих витрат»