назад
Адковат ТРОШЕЧКО Валентина Вікторівна

ТРОШЕЧКО Валентина Вікторівна

Директор

49343 valentyna.troshechko@legalaid.sm.ua

Графік особистого прийому громадян:

Щоп’ятниці з 10.00 до 12.00

Народилася 19 жовтня 1960 року в с. Вищевеселе, Великописарівського району Сумської області

У 1981 році закінчила Харківській сільськогосподарський інститут ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільському господарстві», отримавши кваліфікацію економіста по бухгалтерському обліку в сільському господарстві.

У 1996 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста.

У 2005 році закінчила Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», отримавши кваліфікацію магістра з адміністративного менеджменту.

У 1981 році розпочала трудову діяльність на посаді головного бухгалтера в колгоспі “Перемога“ Путивльського району Сумської області.

Протягом 1986 – 1987 років працювала головним бухгалтером колгоспу “Мир“Путивльського району Сумської області.

Два рази поспіль громадою обиралася сільським головою Мазівської сільської Ради народних депутатів Путивльського району Сумської області.

5 травня 1994 року прийняла присягу державного службовця.

У 1996 – 2000 роках працювала начальником відділення Державного казначейства у Путивльському районі і в жовтні 2000 року працювала юрисконсультом Державного казначейства у Сумській області.

У 2000 – 2003 роках працювала старшим викладачем, заступником декана юридичного факультету на громадських засадах у Сумському державному аграрному університеті.

З березня 2003 року виконувала обов’язки начальника управління територією Ковпаківського в м. Суми району, у травні 2003 року призначена на посаду начальника управління територією Ковпаківського у м. Суми району, де й працювала по червень 2004 року.

З червня 2004 року по лютий 2005 року працювала начальником Управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради.

У листопаді 2005 року прийшла в обласне управління юстиції. Працювала на посаді провідного спеціаліста відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян, завідувача сектору державної реєстрації та кодифікації.

Дев`ять років, з квітня 2006 року по лютий 2015 року, працювала заступником начальника Сумського обласного управління юстиції (враховуючи перейменування у 2007 році – на Головне управління юстиції у Сумській області).

У лютому 2015 року призначена після проходження конкурсу на посаду Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

З 2010 року очолювала редакційну колегію і була головним редактором друкованого видання «БЮЛЕТЕНЬ Головного управління юстиції».

Упродовж трудової діяльності завжди була налаштована на співпрацю з людьми, громадою, громадськими організаціями.

У 2014 році брала участь у розробці документів та створенні Громадської ради при Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області, яка й була створена однією з перших в Україні.

За багаторічну працю нагороджена Подякою Міністерства юстиції України за особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою демократичної та правової держави, зразкове виконання службових обов’язків (2014 р.).

Також нагороджена Грамотою Сумської обласної ради (2008 р.) за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу реалізації державної правової політики.

У 2016 році за сумлінну працю, ініціативність, професіоналізм та значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні, та з нагоди річниці функціонування місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області нагороджена Грамотою міського голови та цінним подарунком (книга «Суми. Вулицями старого міста»).

 У 2017 році відзначена Подякою Координаційного центру з надання правової допомоги.

У системі безоплатної правової допомоги з червня 2015 року.