назад
Адковат Василяка Оксана Миколаївна

Василяка Оксана Миколаївна

Перший заступник директора

oksana.vasyliaka@legalaid.gov.ua

Графік особистого прийому громадян:

Третій вівторок місяця з 10:00 до 12:00

Працювала в Центрі правової реформи і законопроектних робіт та пройшла кар’єрними сходинками від посади головного спеціаліста до заступника директора.

Була залучена до організації і координації нормотворчої діяльності, зокрема брала активну участь у розробці проектів нормативно-правових актів із найбільш важливих правових питань, підготовці інформаційно-аналітичних видань, збірників, юридичних статей.

У 2012 році очолила Київський Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в якому до 2018 року організовувала надання безоплатної правової допомоги затриманим особам, у кримінальному, адміністративному та цивільному процесах. Відповідальна за розвиток гендерної стратегії в системі безоплатної правової допомоги.

За період своєї професійної діяльності була нагороджена: нагрудним знаком «За сумлінну працю» (2018); подякою Міністерства юстиції України (2008); нагрудним знаком «За заслуги» (2011); почесною грамотою Міністерства юстиції України (2012); грамотою Державної прикордонної служби України (2011).