назад

Повідомлення про реорганізацію Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

 

Самбірський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( код за ЄДРПОУ 39761325, місце знаходження: вул. Мазепи, 13, м. Самбір, Львівська область ), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 08.05.2023 Ne 1733/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та від 14.06.2023 М° 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Самбірським місцевим Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Західний регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 38357766, місце знаходження: 46003, Україна, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Голова комісії з реорганізації Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Микола ШИЙКО