![01](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/11/14/01.jpg)
З метою запозичення напрацьованого досвіду роботи у сфері комунікації, 13-14 листопада, до Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області завітала комунікаторка Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Мирослава Головченко.
![02](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/11/14/02.jpg)
Під час дводенної робочої зустрічі фахівчині з комунікації – Ольга Салоїд та Мирослава Головченко обмінювались досвідом взаємодії з партнерами, громадськими організаціями, адвокатами та засобами масової інформації.
![03](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/11/14/03.jpg)
Також, гостя запозичувала досвід організації та проведення правопросвітницьких заходів, зокрема відвідала семінар для шукачів роботи у Кіровоградському обласному центрі зайнятості та модельоване судове засідання, під час якого студенти випускних курсів опанували всі етапи порядку проведення судового засідання у кримінальній справі.
![04](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/11/14/04.jpg)
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.