назад

Повідомлення про реорганізацію Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код згідно з ЄДРПОУ 39771160, місцезнаходження:  09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького 9, офіс 95), на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.12.2023 року № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код згідно з ЄДРПОУ 39776588, адреса: вулиця Єреванська, 32, м. Київ, Україна, 03087) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Білоцерківсього місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оксана СІРИК