назад

Повідомлення про реорганізацію Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

 

Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ: 39762528, місце знаходження: вул. Франка буд. 4, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., Україна), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 08.05.2023 № 1733/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Івано-Франківський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Івано-Франківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому  вигляді до комісії з реорганізації Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Західний регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ: 383577665, місце знаходження: вул. За Рудкою буд.33, офіс 603, м. Тернопіль, Тернопільської області, Україна) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Голова комісії з реорганізації Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги                      

Лілія ВІНТОНИШИН