назад

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області (код за ЄДРПОУ 38370855 ), місце знаходження: 33013, м. Рівне, вул. Кавказька, буд. 7), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 08.05.2023 № 1733/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області допомоги шляхом приєднання до Західного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому  вигляді до комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Західний регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 38357766, місце знаходження: 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

Голова комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області                                                

Світлана БІДЮК