назад

Повідомлення про реорганізацію Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

Уманський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  ( код за ЄДРПОУ 39780589, місце знаходження: 21301, Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, буд. 1а), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правничої допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Уманським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому  вигляді до комісії з реорганізації Уанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничоїдопомоги (код за ЄДРПОУ 39776588, місце знаходження: 03087, м. Київ, вул. Єреванська, 32) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Віктор КВАСЮК