назад

Повідомлення про реорганізацію Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

Звягельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 39772316, місце знаходження: вул.Івана Франка, 31А, м.Звягель, Житомирська обл., 11701), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 №2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правничої допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Звягельським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 39776588, місце знаходження: вул. Єреванська, 32, м.Київ, 03087) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного
    міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Юлія ДАНЮК