назад
02.04.14

Відбулися каскадні тренінги для адвокатів Луганської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу (оновлено)

31.03-01.04.2014 Luhansk31 березня-1 квітня та 2-3 квітня 2014 року відбулися каскадні тренінги на тему «Дії захисника під час судового провадження» для адвокатів Луганської області. Вони стали наступними з понад 50 каскадних тренінгів, які пройдуть протягом березня-квітня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у тренінгах взяли 55 адвокатів з Луганської області.

Каскадні тренінги було організовано Координаційним центром та Луганським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадні тренінги «Дії захисника під час судового провадження» провели адвокати-тренери Марина Старовойтова та Анастасія Сербіна.

У ході тренінгу обговорювались питання ролі захисника на окремих стадіях судового провадження, зокрема, вступної та заключної промов, прямого та перехресного допиту, доказування під час судового провадження. Обговорено методичні рекомендації на теми «Дії захисника під час кримінального провадження в суді 1-ої інстанції» та «Дії захисника з доказування на різних стадіях кримінального провадження (збирання доказів, адвокатське розслідування)».

З програмами тренінгу можна ознайомитися тут.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримають сертифікати.