назад
31.03.14

Відбулися каскадні тренінги для адвокатів Рівненської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

28.03.2014 Rivne28 березня 2014 року відбулися каскадні тренінги на тему «Дії захисника під час судового провадження» для адвокатів Рівненської області. Вони стали наступними з понад 50 каскадних тренінгів, які пройдуть протягом березня-квітня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у тренінгах взяли 56 адвокатів з Рівненської області.

Каскадні тренінги було організовано Координаційним центром та Рівненським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадні тренінги «Дії захисника під час судового провадження» провели адвокати-тренери Світлана Бідюк та Віталій Микитенко.

У ході тренінгів обговорювались питання ролі захисника на окремих стадіях судового провадження, зокрема, вступної та заключної промов, прямого та перехресного допиту, доказування під час судового провадження. Обговорено методичні рекомендації на теми «Дії захисника під час кримінального провадження в суді 1-ої інстанції» та «Дії захисника з доказування на різних стадіях кримінального провадження (збирання доказів, адвокатське розслідування)».

З програмою тренінгів можна ознайомитись тут.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримають сертифікати.