назад
24.03.14

Відбувся каскадний тренінг для адвокатів Автономної Республіки Крим, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

22.03.2014 ARK22 березня 2014 року відбулася перша частина каскадного тренінгу на тему «Дії захисника під час судового провадження» для адвокатів Автономної Республіки Крим. Він став наступним з понад 50 каскадних тренінгів, які пройдуть протягом березня-квітня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Участь у тренінгу взяли 17 адвокатів з Автономної Республіки Крим.

Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Республіканським Автономної Республіки Крим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадний тренінг «Дії захисника під час судового провадження» провів адвокат-тренер Тарас Омельченко.

У ході тренінгу обговорювались питання ролі захисника на окремих стадіях судового провадження, зокрема, вступної та заключної промов, прямого та перехресного допиту, доказування під час судового провадження. Обговорено методичні рекомендації на теми «Дії захисника під час кримінального провадження в суді 1-ої інстанції» та «Дії захисника з доказування на різних стадіях кримінального провадження (збирання доказів, адвокатське розслідування)».

З програмою каскадного тренінгу можна ознайомитися тут.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, отримають сертифікати.